Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy z dojściem do porozumienia z MAX-em


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 106
  • 159
  • 1

Problemy z dojściem do porozumienia z MAX-em

Pytanie do Max-a które przerasta jego sztuczna inteligencje ? " W Sobotę 24. maja zapłaciłem 131,75 zaległej faktury a do dziś. Jest nie zaksięgowane, kiedy można się spodziewać księgowania "

Chyba jednak nie do końca, bo cwaniactwo w sobie już wyrobił nasz sztuczny kolega. Bo po każdym zadaniu pytania się rozłącza. I dziękuje za rozmowę. Problem dotyczy raty za urządzenie. Także nie usługi o która pyta. I po co pyta skoro możliwe jest rozmowa z nim dopiero po zalogowaniu na konto ?

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problemy z dojściem do porozumienia z MAX-em

A jaką metodę płatności wybrałeś?

Jak płaciłeś w sobotę, to pewnie bank przekazał w poniedziałek. Ok 3 dni robocze to rozksięgowanie na rachunki.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 106
  • 159
  • 1

Problemy z dojściem do porozumienia z MAX-em

Zawsze płacę gotówką w kasie Salonu Orange. Nie ufam Bankom. Przykre doświadczenia. A że zarządzałem, kiedyś dawno dużą firmą, to nie rozumie, w czym problem. Z 10 lat temu wpłata w kasie oznaczała, natychmiastowe księgowanie na koncie firmy. Pewnie ktoś bije kasę na obracaniu gotowka

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problemy z dojściem do porozumienia z MAX-em

@jerzysd jak w kasie to tez idzie przez bank i tez ok 3 dni moze ksiegowac. Masz potwierdzenie wplaty to nie musisz sie przejmowac


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problemy z dojściem do porozumienia z MAX-em

W kasie salonu czy banku/poczty?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Problemy z dojściem do porozumienia z MAX-em

3 dni robocze na rozksięgowanie na rachunki??? To nie dziwię się, dlaczego zawsze mam jakieś odsetki, mimo iż płacę przed terminem i kasa trafia do Orange natychmiast, bo z tego samego banku. W jakim roku żyjemy, bo nie wiem? 2020 czy 2000? Wszystkie firmy, wszystkie banki i instytucje finansowe nie mają problemu z księgowaniem wpłat, tylko Orange potrzebuje na to 3 dni.