Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z pocztą Multi Box na kliencie pocztowym


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Problem z pocztą Multi Box na kliencie pocztowym

Nie działa. Ściągnąłem też Orange Office na telefon, i też nie idzie.

Dodam tylko że przed weekendem (czyli przed tym jak zaczeli robić obecne prace administracyjne) nie próbowałem logować się na webmail i do orange office


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Problem z pocztą Multi Box na kliencie pocztowym

A czy usługa Orange która jest powiązana z kontem na orange.pl jest nadal aktywna?

Jeśli tak sugerowałbym dokonanie zgłoszenia na BOK (w dowolny sposób choć dedykowany numer to *800 z komórki Orange). Jeśli konto e-mail nie jest powiązane z aktywną usługą Orange, to jest "normalne" - raz na jakiś czas takie konta są kasowane zgodnie z regulaminem.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Problem z pocztą Multi Box na kliencie pocztowym

Nie bardzo rozumiem pytania, ale obecnie żeby odczytać emaile musze zalogować się za pomocą loginu lub nr telefonu na www.orange.pl/zaloguj.phtml i wybieram Multi Box. Loguję się też do Mój Orange za pomocą login@orange.pl.

Teraz mi przyszło do głowy, że to może problem w tym że mam abonament na firmę ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Problem z pocztą Multi Box na kliencie pocztowym

Nie, abonament na firmę nie jest problemem. Ale konto email musi być powiązane z aktywną usługę np. komórką. Często przy dokonywaniu niektórych zleceń np. cesja konto może być usunięte. Być może to błąd związany z Twoim indywidualnym kontem - niestety na tym forum już dalej Ci nikt nie pomoże. Zgłoś problem na BOK (na czacie/infolinii, *800 itp) - tam powinno zostać naprawione.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Problem z pocztą Multi Box na kliencie pocztowym

dzwoniłem. Mają popatrzeć, sprawdzić i oddzwonią. Pozostaje czekać.

Trochę uciążliwe odczytywanie e-maili przez www, ale dobrze że chociaż to działa.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Problem z pocztą Multi Box na kliencie pocztowym

Przypomniało mi się jeszcze jedno. W zakładce Ustawienia jest zakładka Limity wiadomości. Czy masz mniej więcej tak jeśli chodzi o odhaczenie dwóch ostatnich opcji?

2018.03.08_14h32m38s_001.png


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Problem z pocztą Multi Box na kliencie pocztowym

tak, różnica tylko w limicie, miałem 150, zmieniłem teraz na 200


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Problem z pocztą Multi Box na kliencie pocztowym

To już ktoś od zaplecza musi pozerkać bo ja pomysłu nie mam.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Problem z pocztą Multi Box na kliencie pocztowym

Zapytam jeszcze o znaki jakie mogą być użyte w haśle, czy są jakieś ograniczenia w tym zakresie ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Problem z pocztą Multi Box na kliencie pocztowym

Najlepiej użyj alfabet łaciński lub standardowe specjalne. Na pewno nie jakieś odległe alfabety.