Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange rezygnuję z CDMA


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Orange rezygnuję z CDMA

Czy to znaczy, że Ci którzy przydłużyli umowę dla promocji Orange FreeNet z taryfą Orange Free Net na LTE FreeNet też mogą rozwiązać umowę ? Po przejściu zjednej taryfy na drugą ruter z pierwsze oferty obsługujący CDMA nie został wyłączony, otrzymało się za to airbox 2 plus, który nie ma przecież szans działać tam gdzie było CDMA. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32378
  • 36488
  • 1369

Orange rezygnuję z CDMA

A otrzymałeś jakieś pismo z możliwością wypowiedzenia?
Najlepiej skonsultuj się z BOK w tym zakresie.
Bo w zależności od kiedy podpisałeś ostatni aneks obowiązują różne regulaminy. Istotnym jest też fakt, czy naprawdę korzystałeś z CDMA lub Twoja usługa i dostęp do internetu uległ przez to pogorszeniu.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Orange rezygnuję z CDMA

Tak, otrzymaliśmy pismo o możliwości rezygnacji z tego "internetu" korzystającego z CDMA. Aneks został podpisany 03 06 2016 r. Ale w salonie powiedzili, że z tego nie możemy zrezygnować bez kary. Nie rozumiem tego. A internetu praktycznie nie ma po wygaśnięciu rutera Axesstel. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32378
  • 36488
  • 1369

Orange rezygnuję z CDMA

Jeśli otrzymałeś pismo z taką możliwością, masz wskazany czas do kiedy możesz złożyć wypowiedzenie. Warto w piśmie podać datę pisma i/lub jego numer. Ew. skonsultuj się na 100% z doradcą infolinii 510100100, ale wydaje mi się, że w Twoim wypadku nie powinno być problemu.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Orange rezygnuję z CDMA

Mama była osobiście w salonie z pismem. Przyjęli rezygnację, ale nie wiedzieć czemu umowa po podpisaniu aneksu ma nadal obowiązywać. Jutro zadzwonię do BOK, bo cośnie tak tutaj jest. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32378
  • 36488
  • 1369

Orange rezygnuję z CDMA

W niektórych salonach nie mają dostępu do wszystkich systemów, więc może na podstawie tego wnioskowali. Obowiązuje Was stary regulamin gdzie nie sprecyzowano dostępnych technologii na internet. Na Blogu Orange było info, że jeśli CDMA było główną technologią, to jest taka opcja. Ale BOK powinien potwierdzić na 100%.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Orange rezygnuję z CDMA

Ufff... po pół godziny rozmówi ztrzema kosultantami pod różnymi numerami (co kosztowało mnie 18 zł 😉 ) udało mi się uzyskać informację o możliwości rezygnacji z oferty LTE FreeNet bez ponoszenia kary - w salonie powiedzieli, że karę będziemy musieli zapłacić. Musimy jedynie oddać airboxa, który był dzierżawiony. Albo w salonie nie mieli pełne informacji o tym, że możemy z tego zrezygnować, albo taki mają cichy nakaz aby zniechęcać klientów do możlwiości z całowiecie bezpłątej rezygnacji. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32378
  • 36488
  • 1369

Orange rezygnuję z CDMA

Nie rozumiem tego. Airbox nie jest dzierżawiony. Jeśli był brany na raty, to raty trzeba spłacić. Jeśli chcecie zwrócić sprzęt (nie wiem gdzie?), w salonie Wam go nie przyjmą, to co z ratami co płaciliście rok?
Jeśli był za "złotówkę", jest Wasz.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Orange rezygnuję z CDMA

Wszystkie niezbęde dane do weryfikacji problemu zostały podane, więc chyba konsultanci wiedzą co mówią. Pójdziemy do salonu i zobaczymy co tam ponownie powiedzą. A router mamy zwrócić w salonie. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32378
  • 36488
  • 1369

Orange rezygnuję z CDMA

To mogę przewidzieć, że nikt go nie przyjmie ani nie wyda Ci żadnego protokołu. Wyślij zapytanie może przez mój Orange - będziesz miał podkładkę słowną/papierową.