Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Recykling

ROZWIĄZANE

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1434
  • 16

Orange Recykling

Cześć! Czy działa jeszcze usługa Orange Recykling? Chciałbym oddać/sprzedać stare telefony, ale strona orangerecykling.pl nie za bardzo działa. Pojawia mi się komunikat, że strona jest niebezpieczna, a także po wejściu na nią mimo to modele telefonów nie wyszukują się. Czy wiecie coś na ten temat?
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Orange Recykling

Witam

 

@Matt55, usługa jak i strona funkcjonują normalnie. Widocznie jakieś oprogramowanie na kompie wprowadza zamęt dotyczący strony....

 

recykling.jpg

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Orange Recykling

Witam

 

@Matt55, usługa jak i strona funkcjonują normalnie. Widocznie jakieś oprogramowanie na kompie wprowadza zamęt dotyczący strony....

 

recykling.jpg


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1434
  • 16

Orange Recykling

@mabud73 U mnie wyszukiwanie nie działa. Gdy wpisuję markę nie pojawiają się propozycje, a nawet jak wpiszę markę i konkretny model również nie wyszukuje się, lecz jest cały czas ten sam widok jak poniżej. Spróbuję jeszcze coś z przeglądarką podziałać. 🙂

 

recykling.png


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Orange Recykling


Darek25 napisał(-a):

...Spróbuję jeszcze coś z przeglądarką podziałać. :)...

 

 


Koniecznie, bo widocznie coś u Ciebie blokuje wyszukiwanie ... moja przeglądarka Google Chrome Wersja 56.0.2924.87 (64-bit)...


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1434
  • 16

Orange Recykling

U mnie taka sama wersja przeglądarki Chrome. Poza tym za każdym razem, gdy próbuję wejść na stronę wyskakuje mi komunikat z przeglądarki, że strona jest niebezpieczna. Podobnie nie działa mi wyszukiwanie na Firefox. Sfrustrowany mężczyzna


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Orange Recykling

Coś nie tak z ustawieniami przeglądarki lub wtyczką od antywirusa...u mnie połączenie nie jest bezpieczne, ale jest... Emotikon: Bardzo szczęśliwy

recykling 2.jpg

 @edit: Próbowałeś zajrzeć na stronkę przez telefon? U mnie wszystko działa ok 🙂 Spróbuj zmienić u siebie ustawienia zabezpieczeń...

 

 

 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1434
  • 16

Orange Recykling

Przez telefon też wyskakuje mi taki sam komunikat, ale już jest ok. Ogarnąłem temat. Jeszcze jedno pytanie, co w przypadku, gdy danego modelu nie ma na liście? Gdzie można kontaktować się? 😉


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Orange Recykling


Darek25 napisał(-a):

 Jeszcze jedno pytanie, co w przypadku, gdy danego modelu nie ma na liście? Gdzie można kontaktować się? 😉


Niestety Orange korzysta z oferty Greenfone i stąd ograniczony zasób skupowanych telefonów (wymagania co do jakości skupowanego sprzętu też wyśrubowane Emotikon: Obojętny ). Możesz wysłać im aparaty spoza listy, ale wtedy nie będzie gwarancji wypłaty za telefon. Ewentualnie jeżeli będą to jakieś małe pieniądze, możesz je przekazać na jakąś fundację...Co do kontaktu, to bezpośredni namiar ze stopki orangerecykling tutaj...


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1434
  • 16

Orange Recykling

Ok, dzięki wielkie za pomoc. 😉


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Orange Recykling

No problem Emotikon: Bardzo szczęśliwy