Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opinia o ubezpieczeniu Smart Care Premium


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Opinia o ubezpieczeniu Smart Care Premium

Nie dajcie sobie wcisnąć tego ubezpieczenia,  firmą Digital Care nie wywiązuje się z umowy a Orange umywa ręce.  Podpisuje się umowę i płaci firmie Orange a jak jest problem z serwisem telefonu ubezpieczonego to ich nie dotyczy tylko podwykonawcy czyli firmy DC. Firma ta próbuje naciągnąć klientów na dodatkowe koszty telefonu . Ogólnie czytając w Internecie to co jest napisane skończy się to z wielkim hałasem.  Dużo ludzi się jednoczy do pozwu zbiorowego przeciwko firmie Digital Care 

 

 

_________________

*Doprecyzowanie nazwy tematu - moderator Wojciech.

3 ODPOW. 3

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Opinia o ubezpieczeniu Smart Care Premium

@Adam1906 dlatego ja nie podpisał nigdy takiej umowy, a zawsze polecam czytać dokładnie warunki umowy.

Wspomniałem o tym w poście:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Orange-Smart-Care-to-teraz-Ochrona-Smartfona/m-p/343...


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Opinia o ubezpieczeniu Smart Care Premium

Czytałem warunki , w wersji Premium powinny być naprawione wszystkie uszkodzenia mechaniczne raz w roku bez limitu kosztów lub wymiana telefonu.  Wysłałem telefon po upadku , aparat tylny się zepsuł i robił słabe zdjęcia.  Wszystko inne działało bez zarzutu. Serwis uważa że to nie uszkodzenie mechaniczne , odpowiedzi do dziś nie dostałem jakie to wedle nich uszkodzenie . Do tego nagle okazuje się że do wymiany wyświetlacz, głośnik itp dopłata ponad 2700 zł ( IPHONE 12 PRAWIE DWULETNI) .  Poprosiłem o ekspertyzę na piśmie z podpisem osoby odpowiedzialnej za ten dokument.  I cisza . W następnym kroku planuje normalny papierowy list wysłać. Moja umowa obowiązuje od 6 lutego 2021 więc mnie zmiany od stycznia nie obowiązują.  Jest tak jak ja napisałem 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Opinia o ubezpieczeniu Smart Care Premium

Ja oddałem telefon "MI 10T PRO" telefon wypadł na ulicę i przejechał po nim samochód, całkowicie zniszczony a oni w ekspertyzie napisali że jest uszkodzenie funkcjonalne płyty głównej i portu USB. Mam dopłacić 2500 zł bo inaczej nie zostaną naprawione uszkodzenia mechaniczne. To jest jakaś kpina, do momentu zdarzenia telefon działał bez zarzutów i nic się z nim nie działo.