Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odstąpienie od umowy przez pomyłkę


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Odstąpienie od umowy przez pomyłkę

Witam, około dwóch tygodni temu wziąłem na raty dwa telefony na odległość z wysyłką na paczkomat, jeden odebrałem drugi został zwrócony do Orange, odebrany użytkuję. zauważyłem że w mój orange nadal widnieją dwie aktywne umowy na ten co nie odebrałem z paczkomatu, jak obecny który używam, w nerwach dziś wysłałem odstąpienie od umowy pdf do Orange, tyle że dopiero teraz zorientowałem się że przez pomyłkę skopiowałem dane z tego co używam, i teraz nie wiem czy zgłosić, tylko tak czytam że od odstąpienia mam 14 dni na odesłanie sprzętu, tyle że przez pomyłkę nie o ten telefon mi chodzi 

2 ODPOW. 2

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5998
  • 24397
  • 206

Odstąpienie od umowy przez pomyłkę

No i czego od nas oczekujesz? Przecież oczywiste jest że to z Orange musisz sprawę wyjaśnić, nie z nami tu na forum. Skontaktuj się z BOK i im się tłumacz.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19378
  • 55985
  • 760

Odstąpienie od umowy przez pomyłkę

@Ostrowianek piszesz o około dwóch tygodniach. To mało precyzyjne, bo jeśli odstąpienie wysłane zostało przed upływem 14 dni, to w Orange mogło już zostać zaakceptowane, i wtedy należy odesłać urządzenie, natomiast jeśli jeszcze odstąpienie nie jest jeszcze zatwierdzone, to można spróbować na infolinii lub czacie anulować. Jeśli odstąpienie zostało wysłane po upływie 14 dni, to jest nieskuteczne, bo nie zostały spełnione warunki odstąpienia i umowa nadal trwa.

Kolejna sprawa, jak została zawarta umowa na telefony na jednej umowie, czy dwie niezależne umowy?

Jeżeli spełnione zostały warunki na odstąpienie od umowy na nie odebrany telefon z paczkomatu, to w systemie może być widoczny około miesiąca.

Te sprawy należy wyjaśnić z Orange, tu brak wglądu na Troje konto i można tylko gdybać na podstawie Twojego opisu.