Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

OFERTA ARCHIWALNA - neostrada+neofon


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 3
  • 0

OFERTA ARCHIWALNA - neostrada+neofon

Witam,

Obecnie korzystam jeszcze z oferty Neostrada+Neofon, przy czym usługa została już przedłuzona zgodnie z zapisem w umowie o 6 m-cy. Zgodnie z tym, co kiedyś udało mi się dowiedzieć na temat automatycznego przedłużania oferty -> jeżeli po upływie pierwszych 6 m-cy nie zdecydowałam się na wybór innej oferty i nie zrezygnuję z tej - umowa przedłuża się na kolejne pół roku.

W związku z powyższym moje pytanie - po jakim czasie umowa na czas okreśony przejdzie na nieokreślony (12 -> czy 24 m-ce ) . 

Dzięki z góry za zainteresowanie i odpowiedź.

 

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

OFERTA ARCHIWALNA - neostrada+neofon

nie, zawsze przedłuża się o pół roku, przed końcem półrocznego okresu jest możliwość bezpłatnej rezygnacji

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 3
  • 0

OFERTA ARCHIWALNA - neostrada+neofon

Ok, ale czy aby na pewno tak jest? Na czacie Orange dowiedziałam się, że dotyczy to nowych ofert, a ta jest archiwalna (z 2014 r.), więc nie jestem pewna, konsultant nie odpowiedział klarownie...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

OFERTA ARCHIWALNA - neostrada+neofon

Stare i nowe oferty pakietowe też tak miały. Cykl 6 miesięczny. Odszukaj aneks lub umowę - tam też będzie info.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 3
  • 0

OFERTA ARCHIWALNA - neostrada+neofon

Dzięki za odpowiedź, na papierze się potwierdziło, tylko trzebabyło troszkę poszukać. Emotikon: Język


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

OFERTA ARCHIWALNA - neostrada+neofon

super 😉