Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nicesportspl.com

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Nicesportspl.com

Jeśli ktoś na BOK mówi Wam, że nie macie takiej usługi, poproście go o sprawdzenie usługi na poziomie konta, a nie numeru. Blokada na usługi elektroniczne wszystko wykasuje.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Nicesportspl.com

Czyli że, zablokuje dalszą subskrypcje? 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Nicesportspl.com

Zgłasza się kolejny poszkodowany w sprawie. Wyskoczyło okienko przy przeglądaniu netu w komórce. Żadnych kliknięć. Nie można anulować- podobno z powodu braku zarejestrowania, a 20 pln zdjęło z bieżącego. W usługach nie figuruje. Jakiś wałek.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 7
  • 0

Nicesportspl.com

Ja klikłem w to na telefonie z androidem.

Blokady już pozakładałem.

Ale nie mam zamiaru zapłacić ani złotowki z coś z czego nie korzystam.

Niema wogule takiej strony ani usługi nic szukałem na kompie w necie, to jest jakiś przekręt, ale w Orange już zaksięgowane hmm.

Jutro podzwonię.

 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Nicesportspl.com

Dzień dobry ja też został w ten sam sposób zmanewrowana.. nie wiem jakim sposobem zasuskrybowala mi się ta strona która devakto jest jakimś kretem moje konto zostało obciążone 20.91 zl dzwoniąc do Orange konsultant powiedział mi że muszę zapłacić ta kwotę on nic nie poradzi. I zablokował mi ta stronę i inne rzeczy premium.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Nicesportspl.com

Opłata nie jest naliczana czy z czegoś korzystaliście czy nie. Na odpowiedniej stronie aktywowaliście usługę cykliczną, która polega na tym aby ktoś dostarczał Wam jakieś treści elektroniczne. Orange jest tu tylko pośrednikiem do naliczenia płatności.

Pamiętajcie, że jeśli jesteście konsumentami, jest też prawo do odstąpienia, o ile z niego nie zrezygnowaliście. Na takie sprawy też jest platforma ODR, ale warto dobrze wskazać podmiot świadczący daną usługę (nie jest nim Orange).

 

Na stronie adres jest dosyć ukryty:

2017.12.27_08h28m48s_001.png

Firma ma siedzibę w Hiszpanii. http://www.msolutions.es/en/contact.html


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 7
  • 0

Nicesportspl.com

Chyba nie sądzisz kolego, że ktokolwiek z nas wypełnił te okienka albo wpisał swój nr do tego czegoś czymkolwiek to jest i gdzie ma siedzibę??.

Powtarzam przeglądałem olx i za moment przyszły te smsy.

 

Wczoraj odznaczyłem blokadę usług Premium i dzisiaj już znowu odznaczona, hmm bardzo ciekawe.

Pierwszy raz z tym mam do czynienia i mam nadzieję ostatni bo za miesiąc mi się kończy umowa w Orange.

Nie mam czasu na takie zabawy, jeszcze moim kontem.

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Nicesportspl.com

Strona na komórce może być odpowiednio mniejsza. Ponadto może nie być konieczne ręczne wpisanie numeru bo jest coś takiego jak autentykacja. Sam korzystam z olx i non stop widzę reklamy podobnych usług.

Ponadto blokada usług premium (w słownictwie Orange) nie blokuje dostępu do tej formy płatności. Orange odróżnia usługi premium od tzw. usług elektronicznych. I na to są oddzielne blokady, które warto mieć założone.

Jeśli kwestionujesz sam fakt aktywacji, to warto złożyć reklamację. Czy w Orange czy bezpośrednio w tej firmie. Wg mnie skuteczniejsze jest reklamowanie bezpośrednio u dostawcy usługi.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 7
  • 0

Nicesportspl.com

Ale jakiej usługi?, NIEMA żadnej usługi to jest czysta kradzież 21zł co 7 dni.

Jak mam coś reklamować jak nic nie zamawiałem, jeszcze w Hiszpani, może jeszcze im coś kliknę znowu tak tym razem za 20euro może.?.

Jak Orange może coś takiego księgować czy też pośredniczyć tylko jak piszesz? czyli udostępnia nasze dane i konto do płatności złodziejowi?.

Nie mogę się dodzwonić niestety na infolinię.

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Nicesportspl.com

Generalnie jest jakaś firma krzak, która ma umowę z Orange, że za pośrednictwem sieci będzie pobierała opłaty za treści, których nie ma.  Anulowałem już subskrypcję na kolejny tydzień ale cały czas przez 7 dni mam mieć dostęp do wykupionych treści. Niestety. Strona nie działa. Nic na niej nie ma. Zdarza się. Mam prawo złożyć reklamację. Nie do operatora, bo to "tylko" pośrednik, ale do usługodawcy już tak. Mam cztery adresy korespondencyjne: do Limy, Madrytu, na Florydę i do Buenos Aires. Są też numery telefonu. Maili nie ma, bo kto korzysta w tych czasach z maila. Dodatkowo strona nicesportspl ma zapewne kojarzyć się z czymś piłkarskim. Na reklamie był piłkarz. Firma Nice sponsoruje I ligę piłkarską w Polsce. Jest w Polsce strona nciesport.pl z informacjami ze świata sportu itd. Do tego cała promocja ruszyła przed świętami, kiedy ciężko cokolwiek załatwić. Wał na miarę pobieraczek.pl bazujący na nieostrożności użytkowników. Kto się dopatrzy i wyłączy usługę straci "tylko" 20 zł, kto gapa będzie płacił co tydzień. Wszystko legalnie i zgodnie z regulaminem. Co nie zakazane to legalne. Patologia. Pora zmieniać sieć. Arrivederci!