Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Koszt połączenia na infolinię - oferta Nju

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Koszt połączenia na infolinię - oferta Nju

Skoro połączenie na infolinię z oferty na kartę wynosi maksymalnie 1,50 PLN, a połączenie z abonamentu 29 groszy za minutę, to ile może wynieść połączenie z oferty NJU? Zakładam, że pewnie 29 groszy za minutę niezależnie od czasu trwania połączenia. Jeśli mam wykupiony pakiet minut w NJU, to połączenie będzie taryfikowane z pakietu minut, czy z konta głównego? 

 

____________

* Wątek wyodrębniono z tematu Opłata za kontakt z BOK - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Koszt połączenia na infolinię - oferta Nju

Infolinia nju mobile jest wyszczególniona w cenniku Orange Free na kartę. Takie połączenie jest płatne poza pakietami 0,32 zł za minutę lub 0,40 zł za minutę w przypadku startera "Bez limitu-50%".

 

Infolinia nju mobile nie jest wyszczególniona w cenniku oferty zawsze bez limitu oraz archiwalnych ofert na kartę - w tej sytuacji zgodnie z prawem winna być rozliczana z pakietów, chyba że istnieje zapis w konkretnym pakiecie, który temu zapobiega. Osobiście nie kojarzę takich zapisów w żadnym pakiecie.

 

Infolinia Orange nie jest wyszczególniona w cennikach ani regulaminach ofert nju mobile więc powinno być rozliczane w ramach pakietów/ofert.

 

Jeśli dojdzie do innego rozliczania, o ile nie przeoczyłem jakiegoś zapisu w co wątpię, to można złożyć reklamację, a w razie jej nieuznania napisać o interwencję UKE - która powinna zakończyć się pozytywnie - chyba że Orange chciałoby nałożenia kary 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 ODPOW. 17

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Koszt połączenia na infolinię - oferta Nju

Nominacja do złotej łopaty murowana 🤣

A merytorycznie: jaki numer infolinii i z jakiej oferty? Wszystko jest w cenniku i regulaminie promocji.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Koszt połączenia na infolinię - oferta Nju

@Piotrekk85 nie chodzi o złotą łopatę, tylko zaistniały sytuacje, do których potrzebuję wyjaśnienia, dlatego odgrzebuję starte tematy, zamiast wstawiać nowe. Jak by temat był nie aktualny, to warto nowy utworzyć 😀 🤔 😎


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Koszt połączenia na infolinię - oferta Nju

Połączenie z nju mobile na infolinię Nju mobile kosztuje 0,19 zł za minutę, maks. 5 zł.

 

Połączenie z Biurem Obsługi Klienta Orange nie jest wyszczególnione w Cennikach ani regulaminach ofert nju mobile, chyba że to przeoczyłem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Koszt połączenia na infolinię - oferta Nju

@Jarek wygląda mi, że dzwoniąc z NJU na infolinię 510 100 100 powinno wynieść 19 groszy za minutę, ale dzwoniąc z Orange FREE na infolinię nju 690 610 610 wyniesie 32 grosze za minutę. Nie wiem jeszcze jak wygląda sprawa, jak mam wykupione pakiety, ale wydaje mi się, że powinno być liczone z pakietów.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Koszt połączenia na infolinię - oferta Nju

Infolinia nju mobile jest wyszczególniona w cenniku Orange Free na kartę. Takie połączenie jest płatne poza pakietami 0,32 zł za minutę lub 0,40 zł za minutę w przypadku startera "Bez limitu-50%".

 

Infolinia nju mobile nie jest wyszczególniona w cenniku oferty zawsze bez limitu oraz archiwalnych ofert na kartę - w tej sytuacji zgodnie z prawem winna być rozliczana z pakietów, chyba że istnieje zapis w konkretnym pakiecie, który temu zapobiega. Osobiście nie kojarzę takich zapisów w żadnym pakiecie.

 

Infolinia Orange nie jest wyszczególniona w cennikach ani regulaminach ofert nju mobile więc powinno być rozliczane w ramach pakietów/ofert.

 

Jeśli dojdzie do innego rozliczania, o ile nie przeoczyłem jakiegoś zapisu w co wątpię, to można złożyć reklamację, a w razie jej nieuznania napisać o interwencję UKE - która powinna zakończyć się pozytywnie - chyba że Orange chciałoby nałożenia kary 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Koszt połączenia na infolinię - oferta Nju

Ta dyskusja jest jałowa. Cennik jest poprawny. Dzwoniąc z nju na infolinię Orange i w przeciwnym kierunku jest to zwykłe połączenie. Jedyna różnica że bardzo stare usługi w nju mają wyłączenia na 510100100. Radzę przetestować w praniu.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Koszt połączenia na infolinię - oferta Nju


@Piotrekk85napisał(-a)
Dzwoniąc z nju na infolinię Orange i w przeciwnym kierunku jest to zwykłe połączenie.

Jarek_0-1609787140854.png

https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/27409/fbad47c6-31f7-4ab7-b4ac-88866e7c8507.pdf

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 123
  • 0

Koszt połączenia na infolinię - oferta Nju

Głupia sprawa z tymi cenami bo NJU  to Orange a Orange to NJU   wiec jedna i ta sama firma. Mogliby sobie darować takie pobieranie opłat zwłaszcza wewnątrz firmy.   To świadczy o tym jak te firmy się rozwijają i w jakim kierunku idą wobec klienta.. Nic dla nich nie znaczymy po tym jak już mamy umowy podpisane. ,  Tu ci dadzą niby super ofertę a potem doją jak krowę za  byle co.  Parodia i kolejny film Barei. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Koszt połączenia na infolinię - oferta Nju

Obsługa klienta kosztuje.