Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Korespondencja do osoby, która nigdy nie mieszkała pod danym adresem


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Korespondencja do osoby, która nigdy nie mieszkała pod danym adresem

Piszę tę wiadomość drugi raz, bo za pierwszym razem po kliknięciu Publikuj orenż kazał mi zrobić konto i potem nie przywrócił zapisanej wiadomości, nawet nie przekierował mnie do nasz.orange, tylko na swoją główną stronę (mamy 2021 mordy, takie rzeczy to standard), ale do meritum.

 

Od jakiegoś czasu dostaję do swojej skrzynki listy (rachunki pewnie) od orenż zaadresowane do osoby która nie mieszka/nigdy nie mieszkała pod tym adresem. Właściciele mieszkania nie słyszeli o istnieniu takiej osoby. Zgłaszałem sprawę na infolinii 2 miesiące temu, sprawa miała zostać załatwiona ale, ku zdziwieniu nikogo, nic nie zostało zrobione. Dostałem wczoraj 2 listy nadane dzień po dniu (bardzo pilne ponaglenie po pieniążki?), więc chciałbym to rozwiązać. Będę jeszcze dzwonił na infolinię, ale uznałem, że może ktoś, kto nie jest zmuszony czytać ze skryptu, będzie w stanie pomóc. Wrzucam to w losową kategorię, bo po co robić forum, gdzie można rozmawiać o czymś co nie jest ofertą orenża?
Słyszałem, że w orenżu łatwo można wziąć abonament podając czyjś pesel, czy cokolwiek, że zero walidacji poprawności danych itd, więc tym bardziej mnie ta sytuacja niepokoi.

 

Btw, wiecie jakie zdania podać Maxowi, żeby przekierował mnie na czat z doradcą? Bo ciągle coś mu nie pasuje i mam wrażenie, że niezbyt rozgarnięta z niego osoba.

4 ODPOW. 4

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Korespondencja do osoby, która nigdy nie mieszkała pod danym adresem

@random  co do kontaktu z konsultantem aby przejść Maksa to powiedz że chcesz zakupić usługi i zostaniesz przekierowany do prawdziwej osoby.

Anonim

Nie dotyczy

Korespondencja do osoby, która nigdy nie mieszkała pod danym adresem

@random  widocznie adres abonenta jest inny, stąd rachunki idą gdzie indziej, jak masz salon firmowy w pobliżu Orange, to szybko to odkręcisz.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Korespondencja do osoby, która nigdy nie mieszkała pod danym adresem

@random  Sprawa nie jest prosta. Gdyby Twoje faktury przychodziły na zły adres, to sprawa na jedno kliknięcie w systemie w telepunkcie.

Tu jest inaczej..Ty mimo tego, że to Twój adres nie możesz robić zmian na koncie innego klienta, bo nie masz do tego uprawnień. Dziś niestety nie trzeba mieć meldunki czy prawa do lokalu, aby założyć usługę. Stąd konieczność wizyty w BOK i bardzo precyzyjne nakreslenie sprawy z poważaniem faktury włącznie. Trzeba się powołać na RODO i dane wrażliwe.zalozyc zgłoszenie i czekać na decyzję operatora. Mozna się próbować skontaktować z osobą ujętą na fakturze..ale jeśli zrobiła to specjalnie....Zalarw to jak najszybciej, aby nie sprzedano długu i nie pojawił się komornik....


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Korespondencja do osoby, która nigdy nie mieszkała pod danym adresem

Nic nie zrobisz, błędny adres powinien zgłosić abonent tych faktur. Bez jego zgody nikt nie zmieni adresu w systemie. Faktury musisz ignorować i liczyć na to że właściwy abonent w końcu się dopatrzy i zmieni adres korespondencyjny. A jeśli ów abonent ma polecenie zapłaty to rachunki same się płacą i nawet pewnie nie interesują go faktury papierowe.