Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konkursy Orange prowadzone w portalach społecznościowych (Facebook, Instagram,..)-błędy regulaminów

Anonim

Nie dotyczy

Konkursy Orange prowadzone w portalach społecznościowych (Facebook, Instagram,..)-błędy regulaminów

Drogie Orange, tutaj pytanie w szczególności do Panów z Orange, ale nie tylko. Często śledzę konkursy organizowane przez Orange na portalach społecznościowych takich jak Facebook, Orange, etc....ale jak czytam ich regulaminy to ogarnia mnie "szok". Dlaczego takie regulaminy pisane są na "kolanie"?? Przykład ostatniego konkursu - przeczytajcie regulamin, punkt 4 -> http://vml-poland.com/files/Regulamin_Konkurs%20Sk%C5%82odowska_24.05.2017.pdf Wyniki zostały ogłoszone dzisiaj, czyli de facto został złamany też kolejny zapis regulaminu że dane laureatów powinny zostać wysłane do dnia 4 czerwca 2017 roku. Ja osobiście taki konkurs uważam za nieważny. I nie piszę tego z zazdrości czy goryczy że ktoś wygrał...niech ludzie wygrywają i się cieszą, tylko lubię zabawę fair play..na czystych i przejrzystych warunkach. I tutaj pytanie do Orange - czy jest sens korzystać z zewnętrznych agencji do prowadzenia takich akcji?? Czy nie można wyznaczyć 2-3 osób z Waszej firmy które by na stałe zajęły się takimi "akcjami promocyjnymi"?? Ja osobiście uważam że takie niejasne praktyki konkursów psują wizerunek marki Orange. Kwestia wygranych i laureatów też jest często "dziwaczna" ale tutaj nie osądzam bo nie mam do tego podstaw i prawa.....ale takie byki w regulaminie moim zdaniem są niedopuszczalne. Piszę to tylko z racji tego że Was lubię i szkoda że zewnętrzne firmy publikujące regulaminy z Waszym Logo tak marnie pracują. A co Wy Drodzy forumowicze o tym myślicie?? Serdecznie pozdrawiam. 

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konkursy Orange prowadzone w portalach społecznościowych (Facebook, Instagram,..)-błędy regulaminów

Ja i tak przez punkt 5 nie mogę startować... (kogoś w rodzinie mam). Ale masz trochę racji. Tylko Orange zwykle nie jest organizatorem, tylko jakaś agencja reklamowa. A próbowałeś złożyć reklamację na podanego maila?
Anonim

Nie dotyczy

Konkursy Orange prowadzone w portalach społecznościowych (Facebook, Instagram,..)-błędy regulaminów

Nie mam chęci nic składać, niech się dziewczyny cieszą z wygranej, chociaż agencja z Warszawy, laureatki również....ale....piszę to tylko tak by może ktoś nad tym usiadł. Bo często regulaminy takich konkursów są z niedopuszczalnymi błędami. I szkoda by agencja "A" niszczyła dobre zdanie o Orange. Ja bym osobiście z usług takiej firmy nie chciał korzystać. Pozdrawiam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konkursy Orange prowadzone w portalach społecznościowych (Facebook, Instagram,..)-błędy regulaminów

Nie wiemy ile osób tak naprawdę startuje. Ostatnio było podobnie w konkursie z iphonami (jest wątek na NO).
Anonim

Nie dotyczy

Konkursy Orange prowadzone w portalach społecznościowych (Facebook, Instagram,..)-błędy regulaminów

Dokładnie, dlatego założyłem oddzielny wątek o błędnych regulaminach. Powiem tak - tak nie może być. Gdyby trafił się jakiś "napaleniec" to mógłby złożyć nawet zawiadomienie do Prokuratury, przedstawić regulamin i odwołać konkurs. Tylko po co Orange taki rozgłos??