Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 39, Guru ****
  • 24067
  • 12246
  • 1118

Kiedy joyn / RCS w Orange w Polsce?

Ktoś coś słyszał Rich Communication Services będzie w Orange w Polsce komercyjnie?

Masz światłowód z Orange, multiroom oraz tv z android tv lub xiaomi mi box S? 3xTAK -> zapisz się na testy -> tutaj -.

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24067
  • 12246
  • 1118

Tak...
Masz światłowód z Orange, multiroom oraz tv z android tv lub xiaomi mi box S? 3xTAK -> zapisz się na testy -> tutaj -.
0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

To może popytaj na zlocie jak będziesz.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24067
  • 12246
  • 1118

To pewnie ściśle tajne per poufne by pisać na dziś. A może jak różne rzeczy testujemy, to jakby była opcja.... 😉
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 22, Pasjonat
  • 264
  • 619
  • 14

Zapewne będzie tak jak jest napisane w tekście na Antyweb, czyli dużo zależy czy inni operatorzy zdecydują się na wprowadzenie tego rozwiązania. Można zauważyć w ostatnim czasie taki trend, że jeśli pewną nowinkę wprowadza jeden operator to inni nie chcą być w tyle i także wprowadzają usługi. Czas pokaże, zapewne jeszcze sam Orange nie wie, czy zdecydują się na wprowadzenie RCS.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24067
  • 12246
  • 1118

[ Edytowane ]
Jedna z firm marketingowych zaprasza do testów RCS. Czy ktoś z Orange ma może jakieś info na temat opłat za odbiór/wysłanie/ew. dodatkowej konfiguracji?
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 8, Poszukiwacz
  • 4
  • 1
  • 0
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24067
  • 12246
  • 1118

Ciągle rozmawiają 😉
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24067
  • 12246
  • 1118

Czy ktoś korzysta z aplikacji wiadomości od Google, korzysta z wifi calling i może sprawdzić czy działa RCS (ustawienia- funkcje czatu) przy użyciu sim Orange?
0 Lubię to
Odpowiedz