Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Orange Telefon - co się z nią stało?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Aplikacja Orange Telefon - co się z nią stało?

Witam. Pytanie mam co do Aplikacji Orange Telefon. Czemu zniknęła z sklep play? Bardzo przydatna aplikacja. Robiłem reset telefonu i po resecie wchodzę w sklep play, a tam nie ma już tej aplikacji. Czy można ja skąd pobrać indziej ?  
https://biuroprasowe.orange.pl/mediateka/orange-telefon-zdjecia/

33 ODPOW. 33

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aplikacji Orange Telefon

@Citi2017 uważam, że ta aplikacja nie dokońca była dopracowana. Może to i lepiej, że już nie jest dostępna.

Może być tak, że prace idą nad lepszą wersją i pojawi się ponownie 😉


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

Aplikacji Orange Telefon

W App Store wciąż jest.

Więc może to tylko chwiowe zniknięcie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aplikacji Orange Telefon

Albo zmiana dostawcy. Nie na wszystkich smartfonach ta apka działała prawidłowo.

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacji Orange Telefon

@Citi2017, chwilę temu pobrałem ją ze sklepu Google Play. Nie wiem, skąd przypuszczenia, że działa nie tak. W ustawieniach mam tylko problem z ustawieniem FDN, bo nie znam PIN 2.

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacji Orange Telefon

@Anonim  jak masz prepaid to PIN 2 nie ma.

Miałem tą aplikację ale mi się do niczego nie przydała, od Google są fajniejsze 😎

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Orange Telefon - co się z nią stało?

@Anonim, na abonamencie też nie ma? Skąd go wziąć?

Edit:

@Anonim Google Play to nie Google?

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Orange Telefon - co się z nią stało?

Kiedyś PIN 2 był potrzebny do zarządzania usługami, teraz jest aplikacją i konto na portalu, czy w abonamencie jest pin2, tego nie wiem, nie mam sim karty w abonamencie.

 

Edit:

Google Play używam i aplikacji ze sklepu, skrót wyszedł we wcześniejszym poście.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aplikacja Orange Telefon - co się z nią stało?

W abonamencie też nie mam PIN 2. Odkąd pamiętam, to chyba tylko magenta posiada PIN 2, w Orange nie przypominam sobie, aby był.

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Orange Telefon - co się z nią stało?


@ketrasaArturnapisał(-a)

W abonamencie też nie mam PIN 2. Odkąd pamiętam, to chyba tylko magenta posiada PIN 2, w Orange nie przypominam sobie, aby był.



@ketrasaArturnapisał(-a)

W abonamencie też nie mam PIN 2. Odkąd pamiętam, to chyba tylko magenta posiada PIN 2, w Orange nie przypominam sobie, aby był.


@ketrasaArtur, drążyłem i jednak PIN 2 jest w abonamencie na karcie SIM. Po trzykrotnie błędnie podanym, trzeba sięgnąć po PUK 2 dostępny z pozycji konkretnego numeru telefonu. Można go użyć 10-krotnie do zmiany PIN 2 i włączenia FDN na karcie SIM. Tylko numery tam dodane "wbiją się" do abonenta. Przynajmniej tak to rozumiem, bo wybranie przez Ciebie z poza listy daje blokadę wyboru połączenia.