Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Orange Telefon - co się z nią stało?

Anonim

Nie dotyczy

@misiegg, spróbowałem przy włączonym FDN (bez dodanych numerów) dzwonić na konkretny numer z kontaktów i nie puściło mnie. Wyłączyłem więc i dodałem. Wtedy już mogłem. Myślę, że jak będzie włączona funkcja FDN, to nikt z poza numerów dodanych do listy nie dodzwoni się. Chyba działa na zasadzie filtra antyspamowego, ale to trzeba samemu się przekonać. @Citi2017 , wypróbujesz u siebie i podzielisz się info?

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

Hmm, a to ciekawe.

Ja już w "blokowanych" kontaktach mam tyle numerów, ze masakra...

Anonim

Nie dotyczy

@misiegg, w tradycyjnych telefonach blokada to jak ośmiornica. Jeden zablokujesz, to dzwonią z innego. Smartfony mają tę możliwość w rozszerzonym zakresie. Trzeba więc korzystać.

• 194
  • 662
  • 5

Będę próbować coś zdziałać w tym zakresie bo ostatnio jakiś wzmożony ruch mają

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

ja mam tak, że za każdym razem jak dzwonią, to okazuje się, że "nie mieszczę się w przedziale wiekowym do odebrania nagrody". bo nie mam 50+ :c A potem znowu dzwonią, mimo tego, że w ciągu tygodnia nie postarzeję się o kilkadziesiąt lat 😄 na razie jeszcze nie jest tak źle, za mało miejsc ma mój numer, ale jak zacznie się takie nękanie jak masz @misiegg , to po prostu zmienię numer 😄 wolę pozmieniać w urzędach i stracić na to tydzień, niż męczyć się miesiącami. Z nimi nie wygrasz. Jak gdzieś uzależnią umowę od udostępnienia danych poza daną firmę, to już można się szykować na męczarnię, z której nie ma jednego, prostego wyjścia.

• 194
  • 662
  • 5

Teraz to nawet nie odbieram tylko automatycznie wrzucam numer na wyszukiwarke numerów i jak widze ze reklama to blokuje, kiedys odbierałem i pytałem skąd mają mój numer i kończyło się na eee

Anonim

Nie dotyczy

@SarahLynn  i @misiegg , zawsze można krótko i na temat...mieszkam po czeskiej, niemieckiej, słowackiej, czy innej przyległej granicy, albo że jestem za kratkami. Można spytać też, przerywając brutalnie rozmowę, skąd ma zastrzeżony numer...głoszę do UODO, albo bez zbędnych słów przerwać połączenie, a nie słuchać wyuczonego tekstu. Naiwnych nie sieją.

• 194
  • 662
  • 5

Aaa to do mnie nie dzwonią z zastrzeżonych, u mnie normalnie numery widać, zazwyczaj działało udawanie chińczyka, co dawało ubaw rodzinie 😄

Anonim

Nie dotyczy

Dobre @misiegg  😂

• 194
  • 662
  • 5

Sami spróbujcie, naprawdę pomaga, lepiej niz ta apka 😂🤣