Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Android Pay w Orange Finanse


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Android Pay w Orange Finanse

Po dzisiejszej aktualizacji pojawiła się funkcjonalność Android Pay w Orange Finanse

http://biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/orange-finanse-uruchamia-wygodne-platnosci-telefone...

 

Szkoda, że bez żadnego uprzedzenia wyłączono SIM NFC...

5 ODPOW. 5

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Android Pay w Orange Finanse

Korzystałem również z Sim NFC, ale ciesze się bardzo z tej zmiany, jest to wygodniejsze rozwiązanie i nie wymaga zamawiania specjalnej karty. Co za tym idzie jest to krok na przód. Zapłaciłem dziś bez dodawania android pay, ale nie jestem pewien czy było to przed, czy po aktualizacji. 


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Android Pay w Orange Finanse

Fakt, słabo że nie było informacji, ale rozwiązanie z AndroidPay zdecydowanie lepsze!

 

Ja juz skonfigurowałem, przy okazji jest mały bonus:

 

Za pierwszych 5 płatności każdy klient otrzymuje: bonus w wysokości 10 zł za pierwszą płatność i po 5 zł za 4 kolejne. Łącznie może otrzymać nawet  30 złotych. Dla nowych klientów aktywnie  korzystających z płatności telefonem lub kartą płatniczą  Orange Finanse przygotował premię w wysokości  120 zł ekstra doładowania Orange na Kartę lub zniżki na fakturach Orange (10zł nagrody miesięcznie przez rok). Aktywne korzystanie oznacza płatność telefonem lub kartą za zakupy za minimum 300 zł w ciągu miesiąca.

Anonim

Nie dotyczy

Android Pay w Orange Finanse

Trzeba poważnie pomyśleć nad tą formą płatności - zmiany w dobrym kierunku.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 35
  • 10
  • 0

Android Pay w Orange Finanse

Ja korzystam z AndroidPay w mBanku (w sumie to samo, co Orange Finanse). Działa naprawdę super. Płaciłem ok. 20 kilku razy. Kwoty różne od kilku zł, do kilkuset. Oczywiście te powyżej 50zł potwierdzane PIN'em. ŻADNYCH problemów. Miałem wrażenie, że niekiedy transakcje "przechodzą" szybciej niż podczas płatności zbliżeniówką (co prawda Visy, ale ;)). Ogólnie polecam 🙂


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Android Pay w Orange Finanse

BTW  Orange Finanse dostał już ktoś zwrot z promocji Android Pay z Orange Finanse? Miał być zwrot w sumie 30zł do 60 dni. Te 60 dni za pare dni minie a zwrotu jak nie było tak nie ma..