Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wysoki ping


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

wysoki ping

Witam, od dwóch tygodni mam podwyższony ping. Jest to szczególnie zauważalne w grach multiplayer np. lol. Kiedyś, miałem  stabilne 52ms teraz skaczę od 70ms wzwyż.

Zdarzają się też utraty pakietów. Technicy byli o mnie ponad pół roku temu, do tego czasu nic się nie działo. Mieszkam na wsi. Internet do 10Mb/s.cmd pathping.PNGfunbox 1.PNGspeed test 1.PNGcmd ping.PNG

14 ODPOW. 14
Anonim

Nie dotyczy

wysoki ping

@oskarchad A jak wygląda login do Neostrady xxxxxxxx@neostrada.pl/ipv6 czy bez ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

wysoki ping

Zapomiałem dopisać, używam ipv4 czyli bez. Na ipv6 ping się nie różni tylko zmniejsza sie prędkość pobierania o 1-2 mb/s


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

wysoki ping

Czy może mi ktoś pomóc?

Anonim

Nie dotyczy

wysoki ping

@oskarchad Wykonaj to na początek

 

W wierszu polecenia  cmd uruchom następujące polecenia we wskazanej kolejności, a następnie sprawdź, czy problem z połączeniem został rozwiązany:
Wpisz netsh winsock reset i naciśnij klawisz Enter.
Wpisz netsh int ip reset i naciśnij klawisz Enter.
Wpisz ipconfig /release i naciśnij klawisz Enter.
Wpisz ipconfig /renew i naciśnij klawisz Enter.
Wpisz ipconfig /flushdns i naciśnij klawisz Enter.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

wysoki ping

a zrób screeny do serwera gry a nie do wp

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

wysoki ping

ping to tam jeszcze normalny najgorsze ze od tygodnia predkosc spadla z 10~~ do 4 xD to jest dopiero tragedia 

Anonim

Nie dotyczy

wysoki ping


Sajan napisał(-a):

ping to tam jeszcze normalny najgorsze ze od tygodnia predkosc spadla z 10~~ do 4 xD to jest dopiero tragedia 


@Sajan Internet masz od 1Mb do 10Mb wyszystko zgodne z umową.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

wysoki ping

no będę musiał przedzwonić do nich co to się znów dzieje eh, bo trochę czasu było dobrze a teraz znów się zaczyna ;/

Anonim

Nie dotyczy

wysoki ping

@oskarchad Zadzwoń do BOK 510 100 100 bo nie widzę żeby ci zalerzało na naszej pomocyEmotikon: Smutny