Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wysoki ping

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

wysoki ping


vdsl2 napisał(-a):


 


@burebusek Ja też nie gram a jak masz w loginie do Neostady xxxxxxxx@neostrada.pl/ipv6 czy bez ?

@Anonim, xxxxxxx@neostrada.pl/ipv6


 

Anonim

Nie dotyczy

wysoki ping


burebusek napisał(-a):

vdsl2 napisał(-a):


 


@burebusek Ja też nie gram a jak masz w loginie do Neostady xxxxxxxx@neostrada.pl/ipv6 czy bez ?

@vdsl2, xxxxxxx@neostrada.pl/ipv6


 


@Anonim to wykasuj /ipv6 i zapisz na tu jak to zrobić http://www.orange.pl/kid,4002313550,id,4003556161,title,Livebox-20-korzystanie-z-IPv6-,article.html

Anonim

Nie dotyczy

wysoki ping


ipv6.pngvdsl2 napisał(-a):

burebusek napisał(-a):

vdsl2 napisał(-a):


 


 


 


@burebusek to wykasuj /ipv6 i zapisz na tu jak to zrobić http://www.orange.pl/kid,4002313550,id,4003556161,title,Livebox-20-korzystanie-z-IPv6-,article.html

@Anonim, miałem w loginie bez ipv6 i zrobiłem, jak obrysowane.

 


 

Anonim

Nie dotyczy

wysoki ping

@Anonim Ale teraz masz ipv6 dopisany

Anonim

Nie dotyczy

wysoki ping


vdsl2 napisał(-a):

@burebusek Ale teraz masz ipv6 dopisany


Jeżeli tak ma być, to wielkie dzięki Emotikon: Bardzo szczęśliwy Łapka poszła w góręEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 8
  • 2

wysoki ping

O mój Boże, co to się stało, żeby wreszcie Ping się ustabilizował. Zadzwoniłem i trafiłem na konsultantkę, która mi powiedziała, żebym usunął z loginu ipv6 i co? od razu podziałało. Teraz Ping mam 28 stabilny. W Cs go, nie przekracza 40ms. I co? Ta konsultantka zrobiła więcej, niż ten ''technik'' który jedynie co potrafił zrobić, to podrapać się po głowie i skrócić mi prędkość, która nic nie dała. Teraz tylko czekam, aż zostanie mi przywrócona mi moja prędkość czyli 12Mb. A najlepsze zdanie tego gościa ''a czego się pan spodziewał? Takiego pingu jak na światłowodzie?'' No prosze, jednak się da.

Anonim

Nie dotyczy

wysoki ping


burebusek napisał(-a):

vdsl2 napisał(-a):

@burebusek Ale teraz masz ipv6 dopisany


Jeżeli tak ma być, to wielkie dzięki Emotikon: Bardzo szczęśliwy Łapka poszła w góręEmotikon: Bardzo szczęśliwy


@Anonim Nie ma być tak xxxxxxxxx@neostrada.pl