Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

problem światłowód orange

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 1

problem światłowód orange

Witam, mam problem posiadam orane światłowód i router Funbox 3.0 i podczas gry (fifa21) ping pokazuje bardzo dobry ale w trakcie jest tak jakby stracił połączenie z Internetem i za chwilę wywal mnie z gry. Połączenie jest cały czas z Wi-Fi na routerze podczas tego wszystkie kontrolki się świecą czy ktoś wie w czym może być przyczyna ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 1

problem światłowód orange

Temat rozwiązany router działał na 2 częstotliwościach ustawiłem tylko 5ghz i wszystko jest ok.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1460
  • 7451
  • 55

problem światłowód orange

Jeżeli jest taka możliwość to podłącz się do FB3 używając przewodu sieciowego, który powinien być w komplecie. Jeżeli nie masz karty sieciowej to spróbuj rozdzielić WiFi używając innej nazwy sieci dla każdej z częstotliwości. I napisz czy korzystasz z komputera czy z konsoli.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 1

problem światłowód orange

Temat rozwiązany router działał na 2 częstotliwościach ustawiłem tylko 5ghz i wszystko jest ok.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

problem światłowód orange

@tomekstegna198  nie musiałeś całkiem wyłączać pasma 2,4 GHz, podejrzewam że miałeś ustawioną wspólną konfigurację dla 2,4 i 5 GHz, w Twoim przypadku wystarczyło ustawić osobną na jedno i drugie z tym że należy pamiętać o ustawieniu osobnych nazw i w tym celu ustawić nazwy sieci wifi (SSID) na przykład 2,4 GHz - funbox.....3, a 5 GHz - funbox.....3_5. Po tym zabiegu konfigurując konsolę wskazać pasmo 5 GHz jako sieć wifi dla tejże konsoli.