Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

NAT TP-link


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

NAT TP-link

Witam, w niektórych grach (lista poniżej) otrzymuję powiadomienie o ograniczonym NAT. Poczytałem dużo o tym temacie, ale żadne rozwiązanie zdaje się nie działać. Posiadam ofertę internet LTE dla firm i router przenośny TL-MR6400 TP-link. Czy jest sposób na otwarcie NAT bez dodatkowych opłat? W razie jakby były potrzebne jeszcze jakieś informacje o których zapomniałem, proszę o napisanie w odpowiedzi.

Poniżej lista gier w których mam problemy z połączeniem.
For Honor (problem z utworzeniem/dołączeniem do drużyny)
GTAV (Częste wyrzucanie z gry)
Minecraft (od wersji 1.17.1 nie mogę połączyć się z żadnym serwerem)
Offworld Trading Company (gdy dołączam lub tworzę prywatną sesję każdy uczestnik jest wyrzucany)

Mam nadzieję, że problem da się łatwo rozwiązać, czekam na odpowiedź i z góry dziękuję. Pozdrawiam

4 ODPOW. 4

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12916
  • 53078
  • 611

NAT TP-link

@Tomasiak090  czy włączyłeś usługę Orange VPN z dynamicznym publicznym adresem IP? 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5466
  • 22018
  • 179

NAT TP-link


@Tomasiak090napisał(-a)

Czy jest sposób na otwarcie NAT bez dodatkowych opłat?


AFAIK nie ma takiej możliwości.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

NAT TP-link

Właśnie dowiedziałem się, że ta usługa jest płatna. No to chyba nici z otwarcia tego NATu bez opłat. W każdym bądź razie dziękuję za przypomnienie, życzę miłego dnia.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12916
  • 53078
  • 611

NAT TP-link

@Tomasiak090Usługa jest płatna, ale podstawowa jej wersja to 5zł za aktywację i 7 zł miesięcznie abonamentu. Nie są to jakieś specjalnie zaporowe ceny za możliwość spokojnego grania. Zawsze możesz odłączyć usługę w aplikacji Mój Orange lub czacie. Warto sprawdzić czy ta opcja spełni wymagania i polepszy komfort grania, bo przyznam, że internet mobilny do tych celów nie za dobrze się nadaje