Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wysokie pingi csgo


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 8
  • 0

Wysokie pingi csgo

Witam, jestem swiezo po zmianie modemu ktory zakonczyl swoj zywot. Od tego czasu nie moge polaczyc sie z serwerami Valve w CSGO gdyz moj najlepszy ping jak to gra pokazuje to minimum 700. W konsoli takie komunikaty:
http://wklej.org/id/3311380/
Na serwerach innych niz valve ,np faceit/esea ping znacznie wiekszy ale tylko przez 15sekund +- po wejsciu na serwer. Internet mam z neostrady,mam swiadomosc ze nie jest to raj dla graczy ale takiej sytuacji nie mialem na starym modemie. Firewall w routerze dalem na niski,co moge jeszcze zrobic ?


Z gory dzieki za odpowiedzi!!

Router to Livebox 2.0

ps. Taki smaczek,wchodze na serwer i mam 1000 pingu. Minimalizuje gre do pulpitu,wracam do gry i mam ping 40 ktory skacze odrazu ponownie do 1000.. Ma ktos jakis pomysl? 

43 ODPOW. 43

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Wysokie pingi csgo

Jaką masz prędkość łącza ?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 8
  • 0

Wysokie pingi csgo

Synchro mam na 4mb i tak to wyglada na roznych speedtestach. Dodam ze przed zmiana routera pingi byly normalne,nie bylo zadnych skokow tak jak  w tym momencie. Teraz wchodze na sewer ,1000pingu. Minimalizuje do pulpitu ,wracam do gry i ping jest w granicach 40-50 i znow wraca do 1000. 


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Wysokie pingi csgo

Chodzi mi o prędkość nie taką jaką uzyskujesz na testach ale o prędkość jaką wziąłeś od Orange. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 8
  • 0

Wysokie pingi csgo

do 10mb bodajze,router synchronizuje sie  na 4mb . Wiecej nie uzyskam z racji tego ze mieszkam na totalnym zadupiu i mam duza odleglosc do centrali.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Wysokie pingi csgo

Od jakiego czasu występują problemy ?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 8
  • 0

Wysokie pingi csgo

Tak jak pisalem,od momentu wymiany modemu. Wczesniej wszystko bylo w normie.

Anonim

Nie dotyczy

Wysokie pingi csgo

@qbeenio545A co masz w loginie do Neostrady xxxxxxxxx@neostrada.pl/ipv6 czy bez ?


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Wysokie pingi csgo

Proponuję Ci abyś zadzwonił do Biura Obsługi Klienta i poprosił o zrestartowanie linii.Jeśli to nie pomoże to ewidentnie dostałeś uszkodzony router.W takim momencie poproś ponownie o wymianę sprzętu.

Mam nadzieję,że pomogłem jeśli tak to oznacz moją odpowiedź jako najlepszą.Pozdrawiam.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 8
  • 0

Wysokie pingi csgo

ipv4 ; )