Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utrata pakietow i wysoki Ping- Skandal

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 599
  • 1174
  • 2

Utrata pakietow i wysoki Ping- Skandal

@Greg80 

no i co? jakieś wnioski?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 13
  • 0

Utrata pakietow i wysoki Ping- Skandal

To mi wyglada na problem odnoscie pakietow informacja jest nie przekazywana , gra nie laguje ale mam mega opoznienia w stosunku do przeciwnika, tzn wolno sie poruszaja zawodnicy w grze a czasem nawet mialem tak ze zmienilem kierunek podania pilki a program pamietal wczesniejsze ustawienie kierunku i pilka leciala zupelnie gdzie inndziej, juz nie mowiac ze jaest takie opoznienie ze jak wypuszaczam pilke do przodu zawodnik po dodlownie 2 sek staruje do biegu, szkoda gadac moge duzo dac przykladow zamulenia. Orange swiatłowod nie nadaje sie do grania i tyle, maja zle skofigurowane modemy pod gracy online, przeciazone lacza itp . Tu juz raczej nic sie nie da trzeba czekac az wygasnie umowa . i walczyc o zwrot kosztow (swiatlowod 1 gb) Politowania dla tej firmy. Odradzam ta firme jesli chcecie grac online, tylko do przegladania stron i ogladania filmow sie nadaje. Nic juz chyba nie zrobimy 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Utrata pakietow i wysoki Ping- Skandal

Ja tylko dodam że mając Orange światłowód próbowałem grać w PES 19 i miałem ten sam problem - 1-2 sekundy opóźnienia w kontroli zawodników, sporadyczne ścinki. Grałem na PC. W singlu tych problemów nie było. Na szczęście grę zakupiłem na steamie i wystąpiłem o zwrot pieniędzy, bo gra była niegrywalna online. Orange kompletnie nie nadaje się do gier piłkarskich moim zdaniem, bo w tego typu grach nawet 30 ms to duża różnica. Gry piłkarskie, obok bijatyk, to gry gdzie jakość internetu jest najważniejsza.