Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utrata pakietow i wysoki Ping- Skandal

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 13
  • 0

Utrata pakietow i wysoki Ping- Skandal

A wiec tak, gram tylko w fife net mi sluzy tylko do tej gry praktycznie. czasem w lol-a gram na PC mam funboxa 3 i uPNP wlaczone , IPv4. zapora wylaczona . cos podac jescze? . Jak sprawdzic towje zapytanie, odnosnie wymuszenia pretkosci Ethernetu na stale zamiast autonegocjacji. jak to sprawdzic czy sa bledy. 

UPnP.PNG


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 599
  • 1176
  • 2

Utrata pakietow i wysoki Ping- Skandal

@Greg80 

Ustawienia konsoli, Sieć, Wyświetl stan połączenia? co Ci tam pokazuje?

Co Ci pokazuje Test połączenia internetowego na konsoli?

Przy okazji też pytanie, próbowałeś wpisać manualnie serwery DNS na konsoli? 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 13
  • 0

Utrata pakietow i wysoki Ping- Skandal

jaki dns mam wpisac , to nic nie daje a stan polaczenia mam wystarczajaco dobry 100mb/s pobierania i 5 wysylania. Probowalem ustawic IP konsoli zeby sygnal byl skupiony piorytetowo na ps4 ale to nic nie dalo a DNS to nie ma zadnego wplywu, na polaczenie


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Utrata pakietow i wysoki Ping- Skandal

Jak masz ipv4 to rozumiem, że z loginu neostrady usunąłeś dopisek na końcu /ipv6?

Możesz spróbować z dopiskiem /ipv6 i zobaczyć jak będzie gra chodzić.

W lolu też masz lagi jak w fifie jak grasz na PC?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 13
  • 0

Utrata pakietow i wysoki Ping- Skandal

- a wiec tak dane technicznetyp NAT Tup 2, DNS 192168.1.1, dodatkowy to 0.0.0.0metoda zabezpieczen WPA-PSKto chyba najwazniejsze cos konkretnego mam podac??

 

- w lolu nie jest zle mam 40 ms i czasem jest lag ale gra chodzi wmiare ok , fifa to inny rodzaj gry kazdy mikro ruch jest wazny, a mam zamule taka ze pilka nie dolatuje.

 

- Gd\zie mam to zmienic, dopisac

ip.PNG

______________

* Wpis scalony z postami 1-2-3 - moderator Bartłomiej




Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 13
  • 0

Utrata pakietow i wysoki Ping- Skandal

info.PNG

 info


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 599
  • 1176
  • 2

Utrata pakietow i wysoki Ping- Skandal

@Greg80 

wpisz w konsoli np. serwery DNS googla czyli 8.8.8.8 i 8.8.4.4

w konsoli PS4 a nie w Funbox! to potrafi mieć znaczenie dla konsoli PS4, możesz sobie poczytać w necie na ten temat 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 13
  • 0

Utrata pakietow i wysoki Ping- Skandal

🙂 wpisywalem, to nic nie pomoglo 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 599
  • 1176
  • 2

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 13
  • 0

Utrata pakietow i wysoki Ping- Skandal

bardziej problem jest w karcie sieciowej niz w bebechach ps4 . teraz mam juz jazde z punktu technicznego zeby rozkminic ta zagadke, co jest przyczyna tak zlej jakosc gry. Wydaje mi sie ze wysoki ping skaczasy od 1 do 800ms na pierwszy modemie wiem ze sredni jest ok ale jesli to sie wykluczy . to przesilenie laczy, zla konfiguracja modemu, uszkodzony kabel to po stronie operatora z mojej strony moze byc cos  nie tak z konfiguracja z karta sieciowa przeciazenie sieci ale to wykluczam. (odpielem wszystko z modemu tv mam 3 dekodery, wylaczylem wszystkie urzadzenia ktowe korzystaja z sieci wifi i gralem w nocy zeby serwery EA nie byluy obciazone- niestety to odpada bo ciagle jest zamula .

 

Zaczynam czytac o tym co piszesz