Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utrata pakietow i wysoki Ping- Skandal

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 13
  • 0

Utrata pakietow i wysoki Ping- Skandal

Nie ale to raczej nic nie pomoze


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Utrata pakietow i wysoki Ping- Skandal

@Greg80

To zmień na próbę, to powinna być czynność którą już dawno powinieneś wykonać, tylko na jakiś porządny a nie 10letni spod biurka😉


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 13
  • 0

Utrata pakietow i wysoki Ping- Skandal

Nic to nie daje sprawdzalem

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Utrata pakietow i wysoki Ping- Skandal

Nie bronię Orange, ale po Twoich screenach naprawdę nic niepokojącego nie widać. Ping 115 ms do US jest jak najbardziej na miejscu, telia ma kiepskiej jakości połączenie ze stanami i niższego mieć nie będziesz. 115 na telię to i tak ładny wynik.

 

Ja na T-mobile mam nawet gorszy wynik od Ciebie:

2.png


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 13
  • 0

Utrata pakietow i wysoki Ping- Skandal

Ping ktory mam jest niewspolmierny do jakosci polaczenia bo mam straszna zamule i kazde polaczenie jest takie ze nie da sie ruszac zawodnikami , wydaje mi sie ze cos jest uszkodzone spowodowane wysoka utrata pakietow, do sygnal poczatkowy jet ok tylko ze jak zaczynam grac to po kilku sek gra zaczyna zwalniac, tak jakbym na autostradzie sie rozpedzil i zachwile jest korek i jade 20 km/h . Jest jakis czopek na laczach moze kabel jest gdzies walniety. chcialbym zeby Ludzie z Orange to zweryfikowali . I tak tej sprawy nie zostawie. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Utrata pakietow i wysoki Ping- Skandal

@Greg80   Ja Cię rozumiem, bo sam miałem Orange przez długi czas i też często miałem tak że ping pokazywany to 50, a uczucie jakbym miał 200.

 

Odniosłem się jedynie do testów pingu/lossa w tym temacie, a tam nie ma nic niepokojącego. Wszystko jest jak najbardziej ok.

 

O tym że ping 50 = 200 w Orange to już inna para kaloszy, wiele osób o tym trąbi. Ja w sumie zacząłem już o tym trąbić 3 lata temu to się ze mnie wtedy śmiali.. a teraz bardzo dużo ludzi to samo odczuwa.

 

W Orange ewidentnie coś jest nie tak i tylko ludzie na najwyższym szczeblu w tej firmie wiedzą co jest grane... albo i nie.

 

Skoro przez 3 lata nic się nie zmieniło to raczej się nie zmieni, zwłaszcza teraz podczas kwarantanny. Będzie tylko gorzej.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 13
  • 0

Utrata pakietow i wysoki Ping- Skandal

Napewno o tym nie wiedza, jestes gaszony na 1 szczebelku, Pani ktora odbiera tel nie ma zadnej wiedzy informatycznej, to sa ludzie po szybkim kursie, aby tylko zbywac ludzi. A to ze zglaszane bylo to dzialu technicznego to jest to samo . Pileczka zostaje odbita, i nic nie moga zrobic. wysla co najwyzej goscia z innym modemem,.Trzeba to zglaszac do istytucji co moga im nalorzyc kare. I dopiero Po kilku karach ktos na wyzszym szczeblu stwierdzi ze moze jednak jest problem. Tak to dziala . Ja napewno zrezygnuje z Orange > i jeszcze troche powalcze bo niestety mam umowe jeszcze, mam nauczke 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Utrata pakietow i wysoki Ping- Skandal

Tylko jak będziesz zmieniał to upewnij się że zmieniasz na jakiegoś lokalnego dostawcę, albo innego niewielkiego polskiego dostawcę. Nie bierz nic od zachodnich koncernów. Zachodnie koncerny traktują Polaka jak (cenzura) więc nie ma się co spodziewać dobrych rzeczy. Nawet jeśli z polskim dostawcą będzie podobnie, to i tak lepiej dać zarobić Polakowi niż obcokrajowcowi.

 

Ja zmieniłem na T-mobile i przez 2 miesiące było wybornie - strony ładowały się w ułamek sekundy, pingi w grach mega stabilne i niskie, wszystko śmigało cudnie, byłem zachwycony. Aż po 2 miesiącach wszystko się popsuło, i to na 2-3 tygodnie przed pandemią, więc to nie wina wirusa. Teraz ten internet to poziom Orange, albo i niżej. Totalna olewka klienta, brak możliwości zgłoszenia problemu z grami, jedyne co to zbywanie, zbywanie, zbywanie, nikt nic nie wie i nikt nic nie może, jednak wystarczy że się kilka dni spóźniłem z wpłatą to już dostałem ponaglenie na e-mail 🙂 Wszak kaska do Niemiec musi lecieć punktualnie.

 

Kiedyś myślałem że tylko Orange ma taką taktykę, ale wygląda na to że nie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Utrata pakietow i wysoki Ping- Skandal

Usługi masowe mają to do siebie. Poza tym mamy sytuację dosyć wyjątkową.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 13
  • 0

Utrata pakietow i wysoki Ping- Skandal

Ma ktos moze wiedze techniczna albo pomysl, co mozna zrobic zeby nie bylo tak duzej utraty pakietow? ogladalem taki program  Opmanager- co o tym sadzicie. To jest nie normalne, ze przy stalym laczu swiatlowod 1 GB  (najnaj) , gra chodzi gorzej niz, gdy gralem w holandi  w domkach wypoczynkowych w lesie przez wifi transfer byl w kb i tam chodzila mi gra lepiej niz tu:) . Teraz nawet (w Polsce) sprawdzalem niedawno przez hotspot i tez lepiej gra chodzila . Wiec ta sytuacja mnie dobija strasznie, wręcz nie daje mi spokoju i musze dosjc do jakis sensownych wnioskow. prosze o pomoc ludzi co cos wiedza. 

 

______________

* Wpis edytowano, usunięto nieodpowiednią treść, zgodnie z netykietą - moderator Bartłomiej