Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utrata pakietów

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Utrata pakietów

Tak się składa, że przez rok mam jeszcze umowę, więc co najwyżej to mogę złożyć wypowiedzenie. Najgorsze jest to, że przez blisko rok problemu nie było i nagle pojawił się bez możliwości rozwiązania. 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Utrata pakietów

Co ciekawe w poniedziałek (03.07) tuż po północy internet naprawił się. Na moje nieszczęście trwało to krótko, bo zaledwie do środy (05.07). Można wnioskować, że jest jakieś przeciążenie na linii? Czy wymiana operatora na netię tutaj coś pomoże? Przez lata byłem u nich i nie było większych problemów. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Utrata pakietów

Szkoda ,że ludzie jasno nie opisują iż są w posiadaniu łącza miedzianego ,światłowodowego czy radiowego albo korzystając z częstotliwości GSM.

Jeden z najważniejszych czynników warunkujących przepustowość łącza a szczególnie czasy opóźnień na łączu.

Ja z miedzianego łącza korzystałem od 1994roku i już wtedy miałem 4Mbits ale musiałem zapłacić ponad 400złotych za przyłączenie w tamtym czasie i jakbym miał mieszkać w takiej lokalizacji gdzie nie ma porządnych łącz to bym wynajmował gdzie indziej.Przez 5lat wynajmowałem mieszkanie bo swojego nie miałem więc musiałem wziąć kredyt na mieszkanie bo nie było sensu przeprowadzać się co chwilę.

Na Orange jeszcze się nie zawiodłem chociaż przyznam ,że biorąc światłowód byłem pewny lepszych czasów opóźnień na łączu a okazało się co innego.

W małych miejscowościach gdzie nie ma światłowodów a jest internet LTE polecam właśnie ten drugi bo miedziane połączenie to przeszłość.