Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Typ Nat, porty.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Typ Nat, porty.

Temat przeniesiony z Internet domowy do odpowiedniej kategorii oraz dodane zostały etykiety - moderator Bartłomiej

 

Witam, mam w domu neostrade 20mb/s (Livebox 2.0).
Mam problem w grach z typem "Nat", w call of duty jest on zawsze "ograniczony" przez co nie moge normalnie znaleźć graczy do gry, próbowałem odblokowywać porty na stronie liveboxa ale nie dało to żadnych rezultatów, da się coś z tym zrobić?

17 ODPOW. 17

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 15
  • 0

Typ Nat, porty.

Ja mam funbox 2.0 i również nie wyszukuje graczy do call of duty black ops 4 na pc(zwłaszcza w trybie blackout).Mojemu siostrzeńcowi udało się jakoś zmienić NAT na otwarty ,ale co z tego skoro nadal beznadziejnie wyszukuje graczy(zamiast 88 znajduje 7-8).Jestem pewien ,że coś nadal blokuje w ustawieniach internetu.Zaznaczam iż do pc mam podłączoną kartę sieciową tp link tl-wn722n V3(ustawiony typ zabezpieczenia WPA2-PSK) .W innych grach online nie ma problemu z wyszukiwaniem serwerów i graczy.

Do tego jeszcze dochodzą sporadyczne rozłączanie internetu na 2-3 minuty co w grach online jest nieakceptowalne.

W sumie czekam,aż w końcu dostanę tą ofertę światłowodu i mi go założą,bo ten internet co posiadam ma także bardzo kiepskie pingi w grach(grubo powyżej 50).Tak naprawdę mam dość grania w gry sieciowie ze świadomością,że zaraz wywali z serwera,bo net padł ;/

Bardzo proszę o pomoc


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Typ Nat, porty.

Dokładnie ten sam problem, blackout praktycznie nie grywalny na tej neostradzie a o światłowodu w mojej okolicy narazie pewnie moge zapomnieć 😕 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Typ Nat, porty.

@ados0099 @macest2 

Musicie przekierować porty.

Sprawdź używane porty przez grę - Porty używane w Call Of Duty

Aby przekierować porty kieruj się poradnikiem - dla liveboxa robi się to tak samo.

 Dodatkowo proponuję ustalić stały adres IP nadawany z puli DHCP dla urządzenia w zakładce zaawansowane - DHCP.

 

Dodatkowo proponuję usunąć dopisek IPv6 z loginu Neostrady jeżeli go posiadacie. Jak usunąć dopisek IPv6.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Typ Nat, porty.

Robie to od paru lat dla Call of Duty i nigdy nie daje to rezultatu 😞 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Typ Nat, porty.

Bump


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 9
  • 0

Typ Nat, porty.

Poprzyjcie mój wniosek łapką w górę, może to coś kiedyś zmieni.... https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Pomys%C5%82-na-zmian%C4%99-NATu-dla-gier-multiplayer-na-umiar...


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Typ Nat, porty.

@ados0099, czy udało się postrzelać ze znajomymi?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Typ Nat, porty.

Niestety nie, pół dnia probowałem zagrać tryb "blackout" i nie wyszukało mi ani jednej gierki, przed chwilą 5-10 minut probowałem połączyć się z sesją i połączyło mnie z jakimś serwerem na którym miałem 120 pingu, Typ Nat dalej ograniczony mimo odblokowania wszystkich portów, "uPnP" nie wiem czy w ogole działa a włączone mam na 100% ale nie ma na liście tam żadnych portów, DMZ ustawione. 


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Typ Nat, porty.