Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Straty pakietów LOSS

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Straty pakietów LOSS

Witam,

Od ponad tygodnia zaobserwowałem notorycznie występujące straty pakietów w CSGO. Posiadam internet mobilny LTE dla firm na speedtescie osiągam 30/30 zasięg praktycznie 75-100% ponieważ nie mam daleko do nadajnika. W grze występują straty pakietów na poziomie 10-20% co uniemożliwia rozgrywkę. Posiadam router TP-Link TL-MR6400, jestem przekonany że nie jest to wina ustawień a problem leży po stronie orange. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc z tym problemem?

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Straty pakietów LOSS

Utraty pakietów są w konkretnych godzinach? Jeżeli zmiana na stałe pomiędzy 4G, a 3G nic nie zmienia, to zarejestruj zgłoszenie. Można to zrobić na stronie http://zasieg.orange.pl po wybraniu lokalizacji zostaną sprawdzone najbliższe nadajniki. Instrukcja jest pod mapą.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Straty pakietów LOSS

Problem na wszystkich serwerach? Spróbuj połączyć się z jakimś prywatnym. W innych grach też jest problem?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Straty pakietów LOSS

Niestety tak, wszystkie serwery niemiecki/holandia/szwecja wszędzie to samo dziś to już nawet do 20% dochodziło.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Straty pakietów LOSS

222.jpgTo nie jest normalne według mnie

Anonim

Nie dotyczy

Straty pakietów LOSS

Mobilny internet 

Bez tytułu4.png

teraz robiony ping

 


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Straty pakietów LOSS

Próbowałeś na routerze wymusić połączenie tylko z LTE? Możliwe że Ci przeskakuje między 3G, a 4G?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Straty pakietów LOSS

Witam ponownie, po przestawieniu tylko na 4G problem ucichł. Jeśli wystąpi ponownie dam znać! Pozdrawiam 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Straty pakietów LOSS

niestety, jeden dzień znów było okej i dalej to samo 😕 jakieś inne pomysły?


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Straty pakietów LOSS

Utraty pakietów są w konkretnych godzinach? Jeżeli zmiana na stałe pomiędzy 4G, a 3G nic nie zmienia, to zarejestruj zgłoszenie. Można to zrobić na stronie http://zasieg.orange.pl po wybraniu lokalizacji zostaną sprawdzone najbliższe nadajniki. Instrukcja jest pod mapą.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Straty pakietów LOSS

Jedno jest pewne, na 3G nie ma żadnych problemów z lossem. Zgłaszałem awarię poprzez stronę z zasięgiem jakieś tydzień temu, ale bez odpowiedzi.