Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Skoki pingu


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 22
  • 1
  • 0

Skoki pingu

Ja muszę poczytać czy mogę tu na czacie udostępnić całą rozmowę online na czacie z konsultantem,który miał wezwać oprawę techniczna do mnie ,usterka nie..czekałem na odpowiedź od tego pana ale nie dostałem żadnej było koło 21,20:30-kilka minut była.próbowałem się tam zalogować na nowo,ale konsultanci nie podjęli rozmowy pisało mi że jestem offline,choć byłem zalogowany....


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 22
  • 1
  • 0

Skoki pingu

Edycja oznaczonej osoby we wpisie (dodałem 9) - moderator Bartłomiej

 

@Banan9  podałem discorda w razie rozmowy jak by mogła być


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Skoki pingu

Rozmowy można upubliczniać mając zgodę rozmówcy na jej rozpowszechnianie.
Anonim

Nie dotyczy

Skoki pingu

@Banan9 Ping to parametr określający czas odpowiedzi serwera na zapytanie hosta źródłowego - nie ma czegoś takiego jak "jakość pingu" 😄 
Nie masz pojęcia o tym niestety.

Poczytałem też wasze narzekania o tym, że ktoś ma 40ms pingu a odczuwa 100ms+ - no to sorry, nie grajcie na tosterach to będzie wszystko w porządku. 

Dziwnym trafem znajomi siedzący na VDSL'ach - a jakże, w Orange - nie mają problemów z pingiem. 

Znajomi siedzący na FTTH i nawet - tak! - na HFC w Orange - zgadnij? - nie mają problemów. 

Tylko mają sprzęt z najwyższej półki typu i7-7700k etc. - i o dziwo narzekali na problemy z poprzednimi dostawcami. Ale to dlatego, że np. kablówki są mega przeciążone, a LTE nie nadaje się do niczego poza mobilnymi urządzeniami..

 

Owszem, są trasy gdzie Orange mógłby się poprawić - ale w normalnym korzystaniu z internetu to nie przeszkadza. A właśnie do takich zastosować jest Neostrada...

Wasze problemy to przykład niewiedzy jak korzystać z technologii 😉 

 

Grasz na procesorze Ryzen - i na emulatorze Androida - to nie jest idealna mieszanka. Ale nie muszę tego tutaj tłumaczyć. 

 

Ktoś pisał j/w - że czuje, że jego ping jest o kilkadziesiąt milisekund wyższy niż pokazywany na wykresach - to chyba musiał na kalkulatorze grać... 

 

Nie atakuję nikogo - ale dlaczego ja znam kilkunastu ludzi, z różnych miast którzy nie narzekają? 

Którzy korzystają również z DSL i nie mają problemów?

 

Przykra jest czasem prawda, ale trzeba się z nią w życiu niejednokrotnie skonfrontować - na konsoli nie mam lagów, na laptopie nie mam lagów, na tablecie i smartfonie nie mam lagów - na PC nie mam lagów - nie jest ważne co robię, czy w co gram - jest stabilnie i wszystko działa. Tylko sprzęt musi niestety sobie z tym poradzić... 

Anonim

Nie dotyczy

Skoki pingu

A jakby ktoś nie wierzył, że mam stabilny internet z Orange: Bez tytułu.png


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 22
  • 1
  • 0

Skoki pingu

I7 700 K to co to dla Ciebie jest i karta graficzna g-force 1060?

Mówisz ,że tostery mamy to jakie masz temperatury na kompie na nieodpalonym,bez gier sama przeglądarka?Wpisz sobie otwórz 20 okienek w przeglądarce i zapodaj speedtest.net to samo Ci wyjdzie i ping i download i upload, tak samo jedno okienko Twitcha odpalę i co zwalisz to na temperatury i buforuje ...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Skoki pingu

@Anonim  Nadal mi nie wyjaśniłeś skąd mam 44 ms zamiast 31 więc nie mamy o czym rozmawiać.

 

@MartinusLive   Wiem, dostałem priv, ale discorda nie używam, może pobiorę później 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 22
  • 1
  • 0

Skoki pingu

A co Hyperion @Banan9  istnieje jeszcze przecież wielomilionowy pozew dostało?!Wiem firma z Łodzi mój pierwszy net

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 22
  • 1
  • 0

Skoki pingu

Jak światłowód wyłączyć i sprawdzić WiFi samo?Ale to chyba będzie to samo hahaha

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Skoki pingu

@MartinusLive   U mnie w mieście niestety padł. A szkoda...

 

Mnie tylko ciekawi co by pisali gdybym miał możliwość podłączenia innego internetu np netia i by się okazało że problemy zniknęły i pingi są normalne?  A jestem pewien że by tak było bo wiele lat siedziałem na Hyperionie, do tego miałem potato PC i lagów nie było. Naprawdę mi przykro że nie mogę sprawdzić innego łącza i porównać z Orange.

 

Pamiętam nawet stworzyłem temat kiedyś na pewnym forum komputerowym i opisałem problem + podałem dane odnośnie sprzętu... każdy zgodnie odpisał że problemem jest sieć a nie komputer czy kabel czy bóg wie co. No ale co oni się tam znają... 🙂

 

Mój brat ma jeszcze lepszy sprzęt odemnie a problem z pingiem ten sam... no chyba że ktoś chce mi powiedzieć że trzeba mieć i9-9900 i RTX 2080 ti by w spokoju pograć w gry online? Mój sąsiad 2 piętra nade mną ma vectrę, gra na i5-2500k i GTX 1050 ti i nie ma problemów... dziwnym trafem tylko znajomi z netem Orange, w tym ja, mają lagi 🙂

 

Ta dyskusja do niczego nie prowadzi i nic się nie wyjaśni dopóki nie zmienię internetu. Mam nadzieję że już niedługo coś znajdę. Wtedy porównam i podzielę się spostrzeżeniami.