Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Skoki pingu orange Funbox 2.0 xDSL do 10 Mb/s tylko w grach fps


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 13
  • 0

Skoki pingu orange Funbox 2.0 xDSL do 10 Mb/s tylko w grach fps

Tak jak w tytule od dłuższego czasu mam skoki pingu w grach fps typu csgo/valorant. Nie da się grać, gdy nagle co minute ping do 300 podskakuje utrzymuje się kilkanaście sekund i powtórka z rozrywki. Próbowałem wszystkiego, 5 Ghz, 2.4 Ghz, zmiana kanałów wifi, chociaż z tym nie mam aż tak problemu bo mieszkam na wsi, więc nie ma w okolicy mnie aż tak dużej ilości sieci wifi. Poza rozrywka pingujac serwer csgo mam "normalny ping 70 ms", który i tak jest na te czasy tragedią, tracert też w miarę ok wygląda 15 przeskoków, brak wysokiego pingu w żadnym z nich, lecz podczas połączenia się z serwerem cs go ping w grze i w konsoli zaczyna co chwilę podskakiwać. W innych grach np. LoL ten problem nie występuje wcale. Pozostaje mi reinstall gry chyba. 

2 ODPOW. 2

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12786
  • 52616
  • 601

Skoki pingu orange Funbox 2.0 xDSL do 10 Mb/s tylko w grach fps

@szebest Czy ten sam problem występuje po kablu między kompem, a modemem? Skoro to się dzieje tylko w jednej grze sugerowałbym się przyjrzeć serwerom na których grasz. Sama usługa może nie mieć wiele wspólnego z tymi słabymi pingami. Sama neo do 10Mb/sek nie jest jakąś usługą do grania. Wystarczy słaby upload z linii (zapchanie pasma "do" internetu) i cała usługa leży. Może właśnie ta gra wysyca ta część łącza...Warto zerknąć jaki masz ten parametr linii w menu modemu

Anonim

Nie dotyczy

Skoki pingu orange Funbox 2.0 xDSL do 10 Mb/s tylko w grach fps

@szebest  z marszu napiszę, wi-fi nie jest do grania, pin jest 2x lub więcej gorszy, wyjątek to topowe routery dla graczy (powyżej 1k zł) i karty wi-fi w komputerze podobnej klasy, łącze jakie masz jest słabe, pewnie czasami i niestabilne, podpytaj znajomych z okolicy jak u nich jest w tej grze, polecam połączenie kablem lan komputer 😉