Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Skaczący ping w CS:GO


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Skaczący ping w CS:GO

Witam mój problem polega na tym że od tygodnia mój ping skacze w granicach 10-20, czuje przez to inputlaga, na teamspeaku ping jest stały, sprawdzalem w cmd i ping tez byl staly, problem ten jest tylko w csie, infolinia niby cos tam naprawila ale dalej jest to samo. Czekam na pomysly

22 ODPOW. 22

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Skaczący ping w CS:GO

Cześć,

 

Na każdym serwerze csgo ci ping skacze? Grasz na serwerach Valve czyli Matchmakingi czy grasz też na serwerach prywatnych typu Faceit?

 

Porób pomiary programem WinMTR do IP serwerów gdzie skacze Ci ten ping.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Skaczący ping w CS:GO

Ping skacze na kazdym serwerze, gram glownie faceity ale na matchmakinach, serwerach spoleczniosciowych dzieje sie to samo


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Skaczący ping w CS:GO

Program WinMTR (z minimum 300 hopow) jak pisałem i robisz test do IP serwera, wklej zrzut ekranu z testem tutaj.

 

Jeżeli dzieje to Ci się w grze tylko CSGO, to może coś z configiem masz nie tak. A jak łączysz się do tego Faceita, przez przycisk Connect z przeglądarki/aplikacji, czy wpisujesz ręcznie w consoli? Bo przez przycisk nieraz są przycięcia w grze.

 

A jak to nie jest problem łączą (w  o wątpię, pewnie coś z łączem nie tak), to zrób formata CSGO i ustaw sobie na nowo, bez wklejania configa.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Skaczący ping w CS:GO

do konsoli wklejam po prostu IP serwera z ktorym sie lacze, watpie zeby to byla wina configa bo nic z nim nie robilem http://prntscr.com/picvlq


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Skaczący ping w CS:GO

Nie widać w sumie tu nic niepokojącego. Skoki powyżej 100 na 2 hopie, ale rozstrzał między minimalnym a średnim pingiem 5ms, to bardzo dobry wynik.

 

Zrób ten reinstall dla świętego spokoju, jak dzieje Ci się to tylko w CSGO.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Skaczący ping w CS:GO

ping zawsze mi skakal maksymalnie o 2, uwierz mi jest to odczuwalne, przerywa mi fullauto, nie rzuca granatow, jest po prostu tragicznie a ping niby jest w miare staly, sprobuje ten reinstall


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Skaczący ping w CS:GO

Ja Ciebie rozumiem, bo kiedyś dużo grałem w ta grę. Mam ponad 3k godzin przegrane. Ale nie wiem co to może być, jak dzieje Ci się to tylko w tej grze. 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Skaczący ping w CS:GO

nie pomogło


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Skaczący ping w CS:GO

To ciężko coś stwierdzić, co może być nie tak.

Możesz jeszcze dla testu zapuścić test WinMTR z interwałem 0.3 i poczekać przynajmniej 5000 hopów (Sent), może wykaże jakieś skoki opóźnień. Im więcej hopów, tym lepszy test, przy 100 co wkleiłeś mogło nic nie wyjść.

 

A najlepiej to ściągnąć PingPlotter w wersji Pro, możesz wersję Trial wziąć i tym programem testować, bo on ma wykres w czasie rzeczywistym i widać każdy skok ładnie na wykresie. Tam też interwał ustawiasz na 0.3 sek.