Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Red Dead Redemption 2

Anonim

Nie dotyczy

Red Dead Redemption 2

Cześć, 

 

Od paru dni mam problem z PC-towym Red Dead Online. Otóż wyglada to tak, że gra ogolnie działa w P2P. Co jakiś czas wyrzuca mnie z niej (nie błąd samej gry a połączenia) - jest desynchronizacja sesji u mnie i u moich znajomych z Orange. Byłoby spoko i wyjaśniłbym to problemami od strony R*, natomiast po przełączeniu sie na LTE od zielonej sieci problemy znikają. Moge grać XX godzin i jest spoko. Stąd obstawiam, że to problem od strony Orange. Ktoś coś zasugeruje? Bo już sam nie wiem co robić 😞 

Macie podobne problemy? 😕 

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Red Dead Redemption 2

@Anonim  może to być atak Dos na IP twoje, proponuję to zgłosić u admina tego serwera.

Anonim

Nie dotyczy

Red Dead Redemption 2

To nie może być atak DDoS, gdyż:

 

Wielokrotnie resetowałem router w trakcie tych problemów - internet działa wówczas tak czy tak normalnie, więc to wykluczam. 

Dwa - jak mówiłem - gdyby ktoś mnie atakował, to na internecie od konkurencji problem również by występował

Trzy - problemem może (ale nie musi - nigdy nie zakładam tego od razu) być kiepski routing Orange? Bo tak jak mówiłem - gra jest P2P. 

Anonim

Nie dotyczy

Red Dead Redemption 2


@Anonimnapisał(-a)

To nie może być atak DDoS, gdyż:

 

Wielokrotnie resetowałem router w trakcie tych problemów - internet działa wówczas tak czy tak normalnie, więc to wykluczam. 

Dwa - jak mówiłem - gdyby ktoś mnie atakował, to na internecie od konkurencji problem również by występował

Trzy - problemem może (ale nie musi - nigdy nie zakładam tego od razu) być kiepski routing Orange? Bo tak jak mówiłem - gra jest P2P. 


Skoro wiesz lepiej, to kończę dyskusję. Tak na marginesie poczytaj na co , lub kogo, ukierunkowane są ataki DDoS, na pewno nie na jednostkę 😆

Anonim

Nie dotyczy

Red Dead Redemption 2

W tym przypadku wiem lepiej - bo skoro nie działa mi i moim znajomym w innych miastach, którzy korzystają z Orange to chyba nie jest ani DoS ani DDoS. 

Jak najbardziej, DDoS może być ukierunkowany na jednostkę. Nie mówimy tu o skali dziesiątek ani setek Gigabitów na sekundę a jedynie setek Megabitów, gdyż mało kto używa szybszych łącz.... 

Na konkurencje już ataków nie ma - hm. No tak, wyjaśnione. To z pewnością ataki...

 

Dzięki za pomoc 😉 Przynajmniej juz wiem, że muszę faktycznie zmienić dostawce... A na ten moment zostaje mi jedynie LTE od Polkomtela...

Anonim

Nie dotyczy

Red Dead Redemption 2

Orange ma usługę VPN, jest to płatne, ale powinno pomóc, więc nie skreślaj tak szybko Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Red Dead Redemption 2

Korzystanie z VPN jest zabronione przez regulamin Steam, a nie chce tracić konta. 

Mam VPN, co prawda nie z Orange; ale nie moge go użyć w tym przypadku. 

Myślisz, że ipv6 poprawiłoby sytuacje? 

 

Anonim

Nie dotyczy

Red Dead Redemption 2

To co Orange oferuje, nie ma wpływu na serwery graczy i regulaminu nie łamiesz, ipv6 może pomóc, profil oprzyj na ipv6 😎

 

Edit:

Jak nie pomoże ipv6, to wykup Orange VPN, to jest usługa dla graczy i wymagających użytkowników, regulaminu dla graczy nie łamiesz, to co innego niż maskowanie IP 🙂