Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przerywa połączenie ts3, wot conection lost.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 4
  • 0

Przerywa połączenie ts3, wot conection lost.

Witam, od ok. 2 tygodni mam problem otóż korzystam z programu team speak 3 oraz gry wot i mnie notorycznie wywala pisze "conection lost" "przerwano połączenie z serwerem". Resetowałem kartę sieciową, router oraz komputer to ustawień fabrycznych aktualizowałem sterowniki, szukałem i usuwałem wirusy (anty wirus, cclener, itp). Pomogło, lecz na dzień- 2 i to samo spowrotem. Dodam tylko że pojawiło się z dnia na dzień i pierwszy raz spotykam się z takim problemem, oczekuję pomocy pozdrawiam 🙂

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Przerywa połączenie ts3, wot conection lost.

Jaki OS (System Operacyjny) masz? Antywirus jakiś na stałe czy dorywczo skanujesz, robaki często brużdżą w połączeniach, warto zabezpieczyć komputer.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 4
  • 0

Przerywa połączenie ts3, wot conection lost.

System 10 oryginalny mcafee

Anonim

Nie dotyczy

Przerywa połączenie ts3, wot conection lost.

Ja mam w win10 Norton Security, tam da się podejrzeć co do neta ma dostęp, jak coś trefnego to blokuję, zainstaluj na chwilę 30dniową wersję obadaj, na ten czas mcafee wyłącz.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 4
  • 0

Przerywa połączenie ts3, wot conection lost.

nic nie wykryło.

Anonim

Nie dotyczy

Przerywa połączenie ts3, wot conection lost.

Może to winna Serwera, ba czasem net tak sam z siebie przerywa, nie ma na100% bezawaryjnego łącza.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Przerywa połączenie ts3, wot conection lost.

Tylko z TS'a Cię wywala, czy z WOT'a też? Może po prostu Ci internet rozłącza, pokaż statystyki DSL z routera.