Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy na linii CS:GO > Światłowód


Zespół Nasz Orange
  • 2968
  • 11172
  • 64

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

1.png

 

Streamer z ekipy jarock.pl. Ciekawe jak pójdą testy? Materiał bynajmniej niesponsorowany. Zwyczajnie śledzę człowieka. Każdy może sobie sprawdzić: https://www.twitch.tv/bandit_live


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Problemy na linii CS:GO > Światłowód


@Czullonapisał(-a)

Wracając do tematu CS:GO udało mi się przetestować na szybkiego ping w jednej grze. Wyniki poniżej:

orangevsvpn.png


Tak jak powiedzialem, ping to nie wszystko. Z VPN jest mniejsza stabilnosc, a przynajmniej ja mam takie doswiadczenia.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Na dziś testy zakończyłem, koleżance ustawiłem wszystko co potrzeba. Ping na NordVPN przez pol godziny grania był w granicach 20-28, na Orange 35-49, żadnych lagów ani zagubionych pakietów nie było w obu przypadkach, nie zauwazylem tez zadnej mniejszej stabilnosci na VPN. Grało się bardzo dobrze 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Śmiesznie to wygląda gdy na 14 graczy użytkownik Orange ma najwyższy ping xD No prawie, jest ktoś z 50+ ms ale to pewnie jakiś wireless radiówka. Ja mam to samo w większości gier, trzeba nadrabiać skillem bo dla mnie jednak jest różnica między 30 ms a 60 na ten przykład.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Ten co ma 50msa jest pewnie z Dani, bo ma w nicku .dk ;> Ogólnie szkoda, że Orange Nas nie słucha i nie robi nic w stronę poprawy pingów za granicą i w kraju. Widać, dalej najważniejszy jest pieniądz.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Na innym screenie ma 44 więc pewnie masz rację 😉 W sumie nawet na wireless ciężko byłoby Polakowi wyciągnąć aż 50 ms do hosta w swoim kraju.

Anonim

Nie dotyczy

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Wracam po banie, miałem miesiąc na dokładne testowanie. 

 

I - paradoksalnie, bez używania VPN - pingi w CS:GO się poprawiły. 

 

Jak wcześniej miałem 55-60ms, tak teraz mam 36-40ms. 

Może nie jest to wynik idealny, kiedy w tabeli widać, że znajomi mają po 7-12ms, jednak jest lepiej niż było. 

 

I to nie był jednorazowy "incydent"-  ten ping utrzymuje się stale. Nieważne, czy serwer jest w Polsce, czy Luksemburgu/Wiedniu/Pradze/Sztokholmie - zawsze jest te 36-40ms. Tu na plus.

 

Myślę, że kolejnym plusem jest youtube - intensywnie ostatnio korzystam z tego serwisu i jeszcze nie zauważyłem realnych problemów ze strony Orange - wszystko - o dziwo, działa dobrze.. Miejmy nadzieję, jak najdłużej. 

 

Ipla, TVP Sport, WP Pilot - wszystko działa idealnie, bez zacięć i strat. Pobieranie, z zagranicznych czy krajowych serwisów; wysyłanie kopii zapasowych/pobieranie ich - to wszystko działa. 

Nawet w szczycie - a ostatnio z UPC do Orange przeszło kilku klientów jeśli chodzi o światłowód - więc i obciążenie wzrosło. Swoją drogą ciekawe - ilu klientów Orange podpina do jednej centralki światłowodowej? No niemniej jednak - czy to noc, ranek, południe, wieczór - internet działa dobrze. 

 

Także no - Orange - jestem pod wrażeniem. Jedynie brakuje mi jeszcze jednej rzeczy - multiroom na więcej niż dwa dekodery - i wtedy - tego samego dnia - podpisuję kolejną umowę, tym razem na internet + TV. Żadne tam półśrodki - 3 dekoder, to jednak 3 dekoder. Także no - moja opinia się zmieniła. I to na lepsze. 

 

Telefony, internet - brakuje tej nieszczęsnej telewizji - ale to już ewidentnie z winy Orange ;] 

 

Mógłbym podpisać umowę z konkurencją na kablówkę, ale nie chcę - wolę poczekać na Orange - i oby jak najszybciej. Bo niestety - jeśli skończy mi się umowa na światłowód, a telewizji w Multiroom 1+2 dalej nie będzie, to - z bólem serca, o dziwo - wybiorę wszystko od konkurencji. Taniej mnie po prostu wyjdzie. A umowa kończy się w tym roku, w październiku ;-; 



Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@Anonim  Ja niedawno obejrzałem to: https://www.youtube.com/watch?v=uRGTT4Y6LnA

 

Jakość 4K cały czas i nie ścieło ani razu przez 80minut.. święto panie, święto 😄

 

Ale koniec offtopu, temat jest o CS GO, ja w CS:GO nie gram więc nic tu po mnie 😄

Anonim

Nie dotyczy

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Wiele rzeczy się od mojej ostatniej wizyty jak widzę poprawiło 🙂

@Banan922 - przetestuj może jeszcze te gry, które Ci ostatnio lagowały i to tak mocno - to by wyjaśniło, czy Orange naprawiło problem globalnie, czy też tylko w niektórych przypadkach - jak u mnie. 

Co nie zmienia faktu, że zawsze może być lepiej - i w sumie poprosiłem moderatora o zmianę wątku i przeniesienie go do innego działu - aby mogli w nim wypowiadać się ludzie którzy mają nadal jakieś problemy z utratą pakietów i pingami wynikającymi, no - niestety, z faktu, iż trasy Orange - dalej są, pomimo, że - jak już zaznaczyłem, u mnie działa - przeciętne. 

 

Tak jak mówiłem - z mojej strony na ten moment jedynym problemem z Orange jest fakt, iż nie oferują telewizji w konfiguracji 1+2. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Problemy na linii CS:GO > Światłowód


@Anonimnapisał(-a)

 

I - paradoksalnie, bez używania VPN - pingi w CS:GO się poprawiły. 

 

Jak wcześniej miałem 55-60ms, tak teraz mam 36-40ms. 

Może nie jest to wynik idealny, kiedy w tabeli widać, że znajomi mają po 7-12ms, jednak jest lepiej niż było. 

 

I to nie był jednorazowy "incydent"-  ten ping utrzymuje się stale. Nieważne, czy serwer jest w Polsce, czy Luksemburgu/Wiedniu/Pradze/Sztokholmie - zawsze jest te 36-40ms. Tu na plus.

 

 

Jestes pewny, ze na polskim serwerze masz 36-40 ms?