Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z wyszukiwaniem graczy w grze Call Of Duty Black Ops 4

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Problem z wyszukiwaniem graczy w grze Call Of Duty Black Ops 4

Witam, 

Mam problem z wyszukiwanie ludzi w poczekalni tzn. poczekalnia może stać z 10-15 min potem pokazuje błąd, że nie było wystarczająco graczy w poczekalni i tak w kółko.

Więc tak : 

1. Ustawiłem wszystkie wymagane reguły dla Call of Duty Black Ops 4

2. Firewall dodałem wszystkie reguły do wyjątków (dodałem nawet nową z portem 3074)

3. Dodałem do swojej nazwy "BEZ_OCHRONY-@MOJA NAZWA + zapora na niskie i wymusiłem IPV4

 

Niby jak dam dopisek ipv6 no NAT jest otwarty, ale to nic nie daje.

Teraz takie pytanie ?

Czy mój router fanbox 2.0 jest blokowany czy to coś od orange ?

 

Za wszystkie odpowiedzi dziękuje 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Problem z wyszukiwaniem graczy w grze Call Of Duty Black Ops 4

Jakbyś poczytał inne tematy, nawet z nazwą COD BO4 w nazwie, to byś się dowiedział bez zakładania nowego tematu, że soft Funboxów jest skopany jeżeli chodzi o NAT i porty.

 

Rozwiązaniem jest podłączenie własnego routera z pominięciem Funboxa.

 

Jak masz światłowód z Funboxem 3.0, bez oddzielnego ONT'ka, to będzie to niemożliwe bez wezwania technika, by Ci zainstalował oddzielne ONT, wtedy FB3.0 wkładasz do szafy i podłączasz swój odpowiedni router.

 

Przy VDSLu i DSLu jest już prościej, kupujesz router który ma opcję z VLANami (jak potrzebna telewizja i VOIP to też trzeba się zastanowić nad kupnem, by wszystko obsługiwało) i ustawiasz wszystko by internet śmigał, żadnych portów nie przekierowujesz i Ci śmiga.

 

Minus taki, że trzeba parę stówek na router wydać.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 ODPOW. 17

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Problem z wyszukiwaniem graczy w grze Call Of Duty Black Ops 4

Z tego co wiem Orange kilka miesięcy temu coś majstrowało przy portach. Zauważyłem to bo gram w gry P2P i nagle zacząłem dostawać info o zamkniętych portach i nie mogłem się połączyć z połową graczy. Gdy inni gracze również mają zamknięte porty to się nie zobaczycie.

 

Wydaje mi się że tu jest pies pogrzebany i za wiele nie zrobimy. Jedynie co to dzwoń do nich, niech Ci przekierują wymagane porty do tej gry.


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10832
  • 64

Problem z wyszukiwaniem graczy w grze Call Of Duty Black Ops 4

Grasz na PC, czy konsoli?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Problem z wyszukiwaniem graczy w grze Call Of Duty Black Ops 4

Gram na PC 


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10832
  • 64

Problem z wyszukiwaniem graczy w grze Call Of Duty Black Ops 4

Ustaw sobie stały adres na PC. Następnie dodaj do DMZ jak w filmiku poniżej. Działania takie same jak dla konsoli niżej:

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Problem z wyszukiwaniem graczy w grze Call Of Duty Black Ops 4

Zrobiłem to, nie działa ten sposób. Z tego wyczytałem to skopany soft modemów fanboxowych 2.0. Jedynym sposobem jest kupić jakiś routera z obsługą ADSL i wtedy będę mógł sobie przekierować potrzebne porty. Tylko nie uśmiecha mi się kupowanie nowego routera czy nawet jakieś usługi od nich żeby móc korzystać z innego sprzętu. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Problem z wyszukiwaniem graczy w grze Call Of Duty Black Ops 4

@Stel11   Ja Ci mówię że Orange kilka miesięcy temu poblokowało porty, wiele osób reportuje właśnie problemy z połączeniami P2P. Sam to zauważyłem gdy pewnego zimowego poranka nagle zobaczyłem że nie mogę się połączyć z połową graczy w sieci peer to peer (P2P), pomimo że wcześniej bez problemu grałem. Ja mam Funboxa 3.0, nie 2.0, więc to nie tylko soft.

 

Jedyne co to przekierowanie portów w modemie, a jak nie pomoże to telefon do Orange i spróbuj coś wywalczyć.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Problem z wyszukiwaniem graczy w grze Call Of Duty Black Ops 4

Grę posiadam od dnia premiery i od samego początku były problemy z tym całym NAT. Dzwoniłem kilka razy do Orange. Powiedzieli mi o tej metodzie "BEZ_OCHRONY-Moja Nazwa  " no i żeby spróbował przekierować potrzebne porty itp, ale jak wiadomo to nic nie dało. Więc nie wiem czy w ogóle warto dzwonić do nich. Ogólnie sprawdziłem sobie grę na innym internecie i gra śmiga bez żadnego ustawiania portów itp. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Problem z wyszukiwaniem graczy w grze Call Of Duty Black Ops 4

@Stel11  Ja chciałem pograć sobie na battle.net w Diablo z kumplem ale niestety nie mogłem się połączyć właśnie przez poblokowane porty. Przekierowanie właśnie też nic nie dało. Just Orange.....


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Problem z wyszukiwaniem graczy w grze Call Of Duty Black Ops 4

Mehh no nic szkoda 😕 Jakbym wiedział to bym nie kupował tej gierki z powodu tego internetu no, ale jakbym wiedział. No nic najwyżej obędzie się bez tej gry. Może kiedyś tam 🙂