Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z stabilnym połączeniem fifa opóźnienia


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 6
  • 0

Problem z stabilnym połączeniem fifa opóźnienia

Witam, od grudnia 2019 r, posiadam problem w grach, ping zazwyczaj mam dobry. Posiadam światłowód 300mb/s. Na początku myślałem że to wina mojego sprzętu komputerowego, lecz po spróbowaniu na innym komputerze gry FIFA dalej mam opóźnienia, infolinia EA poleciła mi zrobić testy uotrace, na którym wyszły skoki w połączeniu. W załączniku są wyniki, chodzi mi o serwery zaznaczone na czerwono. Czy da się to jakoś poprawić?


ping.png
5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Problem z stabilnym połączeniem fifa opóźnienia

Wyniki na załączonym screenie są poprawne. To jest to, o czym pisałem ja i wielu innych na tym forum. Orange ma teoretycznie dobre pingi, ale gracz i tak odczuwa opóźnienia. Ten internet nie nadaje się do grania. 

 

Zobacz - stabilny ping, nie ma utraty pakietów. A mimo to odczuwasz opóźnienia. To jest wina Orange - nic z tym niestety nie zrobisz. Jedyne co, to można zmienić dostawcę. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Problem z stabilnym połączeniem fifa opóźnienia

@mati12171 tracert też trzeba potrafić interpretować. Zauważ, że skoki masz na 2 i 3 hopie, a na docelowym ostatnim już takich nie ma, więc tu nie ma problemu.

Usuń też /ipv6 z końcówki loginu w Funboxie i zobacz, czy nie da to poprawy.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 6
  • 0

Problem z stabilnym połączeniem fifa opóźnienia

Czy mogę się dowiedzieć jak usunąć ta koncowke?

/edit 

Nie posiadam końcówki ipv6 w loginie


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 6
  • 0

Problem z stabilnym połączeniem fifa opóźnienia

Masz jakieś inne porady? Technicy jak byli u mnie zmierzył speedesta 5x powiedział że nic nie poradzi I kazał zmienić router 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Problem z stabilnym połączeniem fifa opóźnienia

Ja tu nic niepokojącego w teście nie widzę. Niestety dużo osób uważa, że mając dobry ping w Orange, odczuwa się lagi w grach. Skoki mają w swoim szkielecie, natomiast nie rzutują one na host docelowy, więc po prostu ich sprzęt tak jest skonfigurowany, bez priorytetu na opóźnienia. Tak działa sieć.