Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z internetem.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Problem z internetem.

Problem polega na tym, że internet z ORANGE 5-6 razy dziennie nie działa. Na stronie funboxa jest napisane "błąd synchronizacji xDSL". Po 10 minutach błąd znika. Potrzebuje internetu sprawnego przez cały czas użytkowania. Nie po to płace 150 zł miesięcznie by internet się wyłączał.Jest podłączony światłowód, który miał wszytko polepszyć, a jest coraz gorzej. W grze o nazwie "Counter Strike- Global Offensive" cały czas dostaje bany na 7 dni, przez to, że wywala internet. Jest to niedopuszczalne, jest za duży ping, a za te cenę, ten internet powinien działać na pełnych obrotach, nawet jak jest podłączone do niego dużo urządzeń. Mam nadzieje, że obsługa klienta zrobi coś z tym błędem, gdyż w przeciwnym wypadku zrezygnuje z Waszych usług. Mam nadzieje  na szybką poprawę sytuacji, gdyż to jest po prostu śmieszne. Miejmy nadzieje, że obsługa to przeczyta. POZDRAWIAM

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem.

@radek0901A możesz pokazać statystyki DSL ? 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Problem z internetem.

jeśli mi powiesz gdzie je znajdę to tak

Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem.

@radek0901Jaki masz router to Ci podpowiem ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Problem z internetem.

FUNbox

Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem.

@radek0901Masz poniżej 

large.png


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Problem z internetem.

Masz w ustawieniach zaawansowanych/połączenie z internetem dopisek do loginu "ipv6"? Jeżeli tak, to go usuń.... jeżeli masz opcję"wymuś ipv4" to ją zaznacz...

https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Światłowód-i/Problemy-z-protokołem-quot-IPv6-quot/ta-p/19036

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Problem z internetem.

masz


dsl.jpg

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Problem z internetem.

nie mam tego ipv6

Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem.

@radek0901Masz problem na linii do naprawy.