Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z gra online


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 0
  • 0

Problem z gra online

Witam, 

Mam oto taki problem.gram w grę pes 2018 mobile i nie mogę grać meczów online.jak tylko próbuje się połączyć z innym użytkownikiem to pojawiała się i formacja w języku angielskim że mam coś z ustawieniami sieciowymi .udałem się więc do biura obsługi. Tam jeden z panów coś kliknął w moim telefonie i zadziałało. Chociaż sam się zdziwił.i wszystko było by pięknie gdyby nie to że okazuje się że mogę grać ale nie ze wszystkimi.z częścią użytkowników gram a przy próbie połączenie się z innymi na samym już końcu pojawia się komunikat w języku angielskim " .... switching between wifi and lte may fix this problem " coś w tym rodzaju.dodam że grając z tym samym użytkownikiem kiedy udostępnia mi swój Internet gra działa prawidłowo. Pomóżcie 

35 ODPOW. 35

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Problem z gra online

Grasz w tą grę na telefonie? Czy korzsytasz w internetu mobilnego w routerze, czy też przez transmisję danych w telefonie?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 0
  • 0

Problem z gra online

Gram na telefonie.korzystam z transmisji danych.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z gra online

Zmień apn na internet. Jak nie wiesz jak, podaj model telefonu.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 0
  • 0

Problem z gra online

Już to robiłem i też żadnych zmian.na potwierdzenie printscreen. A tel mam samsung Galaxy s7 edge


Screenshot_20180904-124612_Settings.jpg

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z gra online

Na screenie widać, że masz jedną kreskę zasięgu. To nie ma co liczyć na granie. A w miejscach gdzie masz stabilny pełen zasięg też masz problem?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z gra online

Inna przyczyna to wyłączenie dostępu do komórkowego internetu dla tej aplikacji lub pozbawione część uprawnień dla aplikacji.

Można to sprawdzić w ustawieniach, aplikacje, i wyszukać na liście pes 2018.
W ostateczności zostaje reinstalacja gry (ale upewnij się że masz synchronizację by nie stracić postępów).

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 0
  • 0

Problem z gra online

Gram w różnych miejscach i Z różnymi użytkownikami.na różnej ilości kresek zasięgu.najdziwniejsze jest to że z gram z jednym graczem a z innym nie mogę się połączyć 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z gra online

A zwróciłeś uwagę czy to zależy od miejsca? Teraz masz po prostu słaby zasięg. Gra wymaga stabilnego. Jeśli masz poniżej ileś dBm, to jest taki komunikat. Jak masz możliwość to sprawdzaj w zakładce informacja o telefonie jaki masz poziom sygnału. I czy to ma związek z problemami.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 0
  • 0

Problem z gra online

Zwracałem na to uwagę i tak jak pisałem nawet na jednej kresce z jednym użytkownikiem gram z innym nie moge