Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z LoL/CS:S


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Problem z LoL/CS:S

Przepraszam czy doświadczyłeś na własnej skórze wspaniałości łącza UPC? Bo ja doświadczyłem to co najgorsze ze strony UPC.Satysfakcja łączami UPC jest uwarunkowana tylko i wyłącznie ilością graczy lub osób korzystających z p2p.Czym większa ilość tym gorzej i to tylko w miejscach gdzie ta firma ma problemy.

Przeczytałem wiele artykułów na ten temat i najlepiej na tym wychodzą tylko Warszawiacy i część Trójmiasta.

Tam infrastruktura UPC jest na tyle dojrzała by nie mieć tak istotnych problemów.Orange też nie jest super bo mam porównanie z poprzednim usługodawcą i mając łącze światłowodowe prawie bezpośrednio doprowadzone do domu jednak te pingi są większe ale nie spotkałem się z sytuacją taką jaką przeżywałem wiele lat temu z UPC dlatego dla mnie ten usługodawca nic nie znaczy.Kto lubi ryzykować , wybiera łącze UPC a kto chce mieć mniejsze problemy idzie do Orange jak nie ma nic lepszego do wyboru to niestety jest zmuszony z ich usług korzystać.Niestety UPC nawet nie ma startu do Orange jeżeli chodzi o parametry łącza dlatego nie ma co tych dwóch firm porównywać.Od Orange są lepsi i to ewidentnie właśnie przez routing.Przedłużyłem z Orange umowę i mają czas na poprawę bo ja akurat mam wybór a upusty to nie wszystko.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 7
  • 0

Problem z LoL/CS:S

Niestety zdarzają się skoki pingu jest to bardzo denerwujące.