Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z LoL/CS:S


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 39
  • 0

Problem z LoL/CS:S

Prosiłem - wskaż, gdzie w jakikolwiek sposób wskazałem, że inni operatorzy cokolwiek gwarantują... Przeczytaj najpierw ze zrozumieniem, a dopiero potem zabieraj głos. Jeśli tego nie potrafisz, to wybacz, nie wypowiadaj się i nie przedstawiaj mnie w złym świetle plecąc bzdury, jakobym sugerował że inni gwarantują a Orange nie. 

Jakie 5G?

Napisałem, że na początku jak się sprowadziłem zanim miałem kabel korzystałem z ich internetu LTE, grało się dobrze a Ty mi wylatujesz z 5G. 

 

Proszę, nie wypowiadaj się więcej, bo szkoda mi czasu na rozmowę z Tobą. Nie czytasz tego, co napisałem ja ani tego co piszesz Ty.... 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z LoL/CS:S

@stefcio500:  Czy do gry potrzebujesz połączenia do sieci internet a nie "z sieci"? próbowałeś złożyć reklamację w Orange? może warto złożyć.

Najważniejsza jest to przepustowość end-to end a co już Orange nie odpowiada.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Problem z LoL/CS:S

@stefcio500  Ja nadal pamiętam jak był pewien temat o pingach, trasach i połączeniach w grach a Piotrek nagle zaczął pisać o samorządach w Polsce i to wyglądało tak jakby winni byli Polacy i miasta za to że pingi w Orange są kiepskie 😄

 

Musisz poszukać, nie pamiętam jaki to był temat dokładnie ale coś około rok-dwa temu.

 

Ja już dawno się przekonałem (i wielu innych użytkonwników) że z Piotrkiem nie ma co dyskutować. On coś napisze, Ty mu odpiszesz, to on znowu odpisze na Twoją odpowiedź, nabijając tym samym posty, w to mu graj.

 

Ty napiszesz że masz wysoki ping, Piotrek napisze że to wina serwera.

Napiszesz mu że w grze jest 20 graczy a tylko Ty lagujesz, odpisze Ci że ping nie jest gwarantowany.

Odpiszesz mu że nikt nie gwarantuje pingu, ale inni dostawcy potrafią zadbać by był niski - odpisze Ci że Orange to usługa masowa i tak w kółko.

 

Pamiętam jak winę na lagi u mnie zrzucał również na mój komputer.

 

Po prostu kończmy dyskusję i tyle. Szkoda mi tylko tych ludzi którzy przyjdą tutaj na forum i stworzą temat o wysokich pingach i lagach, wkroczy Piotrek i zaraz będzie ctrl+c, ctrl+v jego postów z tego tematu. Kółko się kręci.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 39
  • 0

Problem z LoL/CS:S

Tak, gry również korzystają z przepustowości DO internetu. Głównie FPS, czy inne RTS-y/MOBy gdzie wysyłasz każdy swój ruch - a skoro masz problem z pingiem DO danego serwera, to jest to jak najbardziej zależne od operatora, a nie od serwera. Pisałem na samym początku - składałem. Odpowiedź była taka, że wszystko u nich w systemie wygląda prawidłowo, połączenie mam i nie będą nic robić bo od nich nic nie zależy - w skrócie - masz pan internet i na tym koniec. 

Przepustowość end-to-end nawet na zapchanych łączach tranzytowych nie będzie problemem, bo gry zużywają naprawdę znikome ilości kbit/s. 

 

@Banan9 Tak chyba zrobię, bo przeglądając tematy na forum zauważyłem, że obrońcami Orange są ciągle te same osoby, wypowiadają się praktycznie tak samo... 

 

Pokazujesz im wszystko, że pomarańczowe jest pomarańczowe, to oni dalej - pomarańczowe nie jest pomarańczowe.... 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z LoL/CS:S

To była odpowiedź ustna czy pisemna?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z LoL/CS:S

@Banan9 : kolejny raz przeinaczasz moje słowa. Nigdy nie napisałem, że w Orange jest idealnie. Zawsze piszę, że u innych operatorów jest to samo. 10% klientów ma problemy. I niestety trafiło na Ciebie.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 39
  • 0

Problem z LoL/CS:S

Ustna, ale ja faktycznie nie będę kontynuować z Tobą dyskusji, bo zaraz znowu z rękawa wyciągniesz jakiegoś 'asa' na obronę Orange. Dzięki za komentarze, cześć. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z LoL/CS:S

Każda odpowiedź na reklamację jest pisemna. Zatem wcale nie złożyłeś reklamacji. Może zatem kilka lat pisać na forum, albo działać. Wybór jest Twój.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Problem z LoL/CS:S

Problem w serwerem byłby wtedy, gdyby połową lub więcej graczy miała lagi. Wtedy serwer jest faktycznie kiepski. Ale jeśli w grze jest iluśtam graczy a tylko jeden ma problem, to ewidentnie jest to wina jego dostawcy internetu, w tym wypadku Orange.

 

Ja już to kiedyś porównywałem. Masz skocznie w Zakopanem, są zawody. Skoczyło 50 skoczków a tylko jeden się przewrócił. To wina skoczni (serwera) czy skoczka (gracza)? No chyba gdyby to była wina skoczni, połowa skoczków albo i więcej by się przewracała, ale skoro to tylko jeden skoczek, to on popełnił błąd i to jego wina. W tym wypadku internet gracza.

 

Logiczne, ale chyba nie dla wszystkich...

 

To mój ostatni post w tym temacie, nie ma co więcej strzępić klawiatury.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 39
  • 0

Problem z LoL/CS:S

Ja wybieram trzecią opcję - rozwiązanie umowy z Orange przy najbliższej okazji. Beng, wszystko z głowy.