Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z LoL/CS:S


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Problem z LoL/CS:S

Bardzo możliwe że to przez Ipv6, bo ping wygląda jakbyś siedział na dial-up z lat 90tych i do tego coś pobierał w tym czasie 😄

 

Na ipv4 powinno być lepiej.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z LoL/CS:S

Sprawę bez cienia wątpliwości zgłaszam do UKE. Nieważne, czy po IPv4, czy też IPv6 - jeśli nie używam VPNa to pingi bardzo często są właśnie takie (serwer zlokalizowany w centrum danych eTOP [1shot1kill]). 

css.png

 

Będę walczyć aby z tymi oszustami, ignorantami i kompletnie nie znającymi się na swojej pracy ludźmi rozwiązać umowę z ich winy, jeśli nic się nie poprawi. 

 

To przechodzi ludzkie pojęcie. Super ten światłowód... 

 

Za takie hasła, jak na poniższym screenie powinniście dostać karę w wysokości 75% rocznych obrotów firmy. Może byście się wtedy żabojady nauczyli jak uczciwie traktować klienta. Bez lagów, bez zakłóceń - nawet na polskich serwerach nie jesteście mi w stanie tego zaoferować... Beznadziejna firma - nigdy więcej Orange, ani jeśli chodzi o telefony, TV czy internet.... Najgorszy dostawca w Polsce, jak nie w Europie... 

oszusci.png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z LoL/CS:S

Ping nie jest gwarantowany. UKE tu nic nie pomoże. Bo tu nie tylko operator ma wpływ. Usługodawca danego serwisu też może pomyśleć o dobrych stykach z dużymi operatorami.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Problem z LoL/CS:S

@Anonim  Kurczę szkoda, myślałem że jednak problem jest z ipv6 bo pingi masz FATALNE, dużo gorsze nawet niż u mnie a u mnie Orange to jedna wielka padaka jeśli chodzi o gry online.

 

Ja Cie osobiście rozumiem bo też uważam że Orange to jedna z najgorszych sieci w europie, w sumie chyba żadna sieć nie ma tras typu Polska-Niemcy-Polska do polskich serwerów.

 

Ja od 3 lat jestem praktycznie zbanowany z gier online przez lagi i cuda na kiju, razem ze skaczącymi pingami. Dopiero za tydzień w końcu zmieniam dostawcę i mam nadzieję że będzie znacznie lepiej.

 

@Piotrekk85  Proszę Cię, skończ. To Orange ma problemy z serwerami a nie na odwrót i każdy to widzi i wie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z LoL/CS:S

Już tyle osób pisze do UKE i nic to nie zmienia. Dajesz ludziom złudne nadzieje że coś się zmieni. Nie jest to parametr gwarantowany. Co można zrobić to spróbować zmienić ip z innej puli, vpn, czy inne opcje maskujące pulę ip.
Anonim

Nie dotyczy

Problem z LoL/CS:S

Słucham? Usługodawca może pomyśleć o dobrych stykach? Przecież to nie jest byle jaki usługodawca, a najlepszy hosting serwerów gier w Polsce... 

 

Patrz pan na to - bez VPN - ja w tabeli ping prawie 100ms, reszta niskie i stabilne

 

bezvpn.png

 

z VPN - ja niskie, reszta również.

 

zvpn.pngTo kto tu musi w dobre styki zainwestować czy o nie zadbać? Hosting, do którego nie mają problemu inni klienci czy ISP, z którego korzystając mam problemy?

 

Nie mam niestety jak nagrać, za słaby laptop do grania i nagrywania jednocześnie - ale tak po prostu jest. Dramatycznie słabo.

 

I może uda się jednak coś przez UKE wymusić na tej oszukańczej firmie... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z LoL/CS:S

A zapoznałeś się z umową?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Problem z LoL/CS:S

@Piotrekk85  Najlepiej nie podpisywać umowy z Orange i przestrzegać innych ludzi przed tą siecią. Problem w tym że wiele osób nie ma alternatywy i na tym żeruje Orange.

 

Bo, z całym szacunkiem, ale jestem przekonany że po zmianie na T-Mobile problemy z lagami znikną u mnie. Wtedy już serwery nie będą winne, bo one nie są winne. Winne jest Orange bo ma martwe styki z połową serwerów i dostawców na świecie.

 

Jeśli w grze jest np 20 graczy, każdy ma innego dostawcę, 19 graczy ma niski ping i brak lagów a jeden gracz mający Orange ma wysokie pingi i lagi, to czyja to jest wina? Serwera? 😄

Anonim

Nie dotyczy

Problem z LoL/CS:S

@Piotrekk85 tak, nie ma tam wzmianek o pingu. Tu masz rację, ale skoro kupuję sobie VPN i wszystko działa, albo nawet kupuję starter Plusa za 5 zł w kiosku i przez LTE wszystko hula jak powinno, to chyba nie jest problem hostingodawcy? Z resztą, chyba faktycznie nie powinienem wchodzić z Tobą w dyskusję bo widzę, że nie potrafisz zrozumieć problemu a tylko chcesz zrobić winnego ze mnie, że wiedziałem na co się pisałem bla bla bla... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z LoL/CS:S

Wszystkie usługi masowe są robione na pewną przepustowości i progi wykorzystania. Niestety w niektórych regionach Orange ma za dużo heavy userów przez co niektórzy usługodawcy obniżają priorytety dla Orange. Orange nie chce płacić extra za trasy. I kółko się zamyka.