Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ping w godzinach wieczornych

Anonim

Nie dotyczy

Ping w godzinach wieczornych


@Zaharinapisał(-a)

Aktualnie mogłem jedynie wykonać test internetem z telefonu z sieci plus, ping był o połowę niższy. (Do tych samych serwerów co na komputerze) 


Inny dostawca netu, to inne wyniki, tak z ciekawości, komputer po wi fi połączony czy kablem lan, bo ping po kablu jest 2x lepszy często. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 18
  • 0

Ping w godzinach wieczornych

Po kablu. 

Anonim

Nie dotyczy

Ping w godzinach wieczornych

A prędkości w tym okresie są poprawne? Czy skaczą tak samo jak ping?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 18
  • 0

Ping w godzinach wieczornych

Zwykle skaczą tak jak ping, dziś wyjątkowo tylko parę razy zaliczyło skoki, a tak to się stabilnie trzymało. Na infolinii dziś przyjęli zgłoszenie, obawiam się, że prędkość zacznie się stabilizować tak jak dziś i nie będę już miał karty przetargowej bo przecież umowa pingu nie obejmuje. 

Anonim

Nie dotyczy

Ping w godzinach wieczornych

Rób sobie testy certyfikowane w okresach, w których odczuwasz utrudnienia. Jeśli będzie mniej niż na umowie (gwarantowana prędkość minimalna), to reklamuj.
Na ten moment pozostaje tylko zgłoszenie techniczne. A jaki będzie efekt... Cóż - tego Ci niestety nie powiem 😞


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 18
  • 0

Ping w godzinach wieczornych

Jasne, tak będę robił. Dziękuję bardzo za odpowiedzi, jak problem zostanie rozwiązany to dam znać co pomogło. 

Anonim

Nie dotyczy

Ping w godzinach wieczornych

@Zahari umowa może o pingu nie wspomina, ale na światłowodzie też się gra, więc skoki pingu i prędkości netu, to usterka, certyfikowany test zrób i na czat go dołącz do zgłoszenia. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52628
  • 602

Ping w godzinach wieczornych

@Anonim @Zahari W necie nie tylko się gra. Jak zapewne wiadomo na PING składa się wiele czynników. To, że Operator może mieć umowy na dane trasy "w świat" czy tak skonstruowana sieć szkieletową to jedno, ale obciążenia serwerów czy szkielet u innych , międzynarodowych operatorów to drugie.

Zetknąłem się ostatnio ze stanowiskiem, że do otrzymania gratyfikacji za źle działająca usługę jednym z warunków jest niedziałanie tejże. I to ponad 24-godzinne. O reszcie warunków nie wspomnę. Nie ma gwarancji na PING i wierzcie mi, nikt się tym nie będzie na poważnie przejmował. Gdybyż tylko gracze narzekali na parametry techniczne łączy....


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 18
  • 0

Ping w godzinach wieczornych

Opłacało się być namolnym. Po 4 zgłoszeniu i po (w końcu) głębszym zbadaniu sprawy przez techników okazało się, że to problem na całym odcinku linii obok mojego domu. Będą to naprawiać w najbliższym czasie. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi pod postem.