Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ping w cs:go w Poznaniu


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 4
  • 0

Ping w cs:go w Poznaniu

Pokaż szczegóły
 

Dzień dobry

Czy ktoś mieszka w Poznaniu i kożysta z światłowodu  Orange. Sprawdzał ile ma średnio pingu na oficjalnych serwerach   CS:GO

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Ping w cs:go w Poznaniu

Witam

Nie mieszka w w Poznaniu, ale przeprowadziłem ping serwera Orange w Poznaniu. Speedtest umożliwia taką opcję.

Wyniki poniżej

ping_serwer_poznan.jpg


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 4
  • 0

Ping w cs:go w Poznaniu

Ale ja pytam o csgo

Z resztą te speedtesty mało moją wspólnego z pingiem w grach


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Ping w cs:go w Poznaniu

@danio0998  Grałem w CS:GO i w battle royale ping jest w miarę niski, na oficjalnych serwerach chyba też nie powinno być tragicznie, ale ludzie raportują że do polskich serwerów pingi są wysokie (pakiety idą przez Niemcy). Musiałbyś sprawdzić i sam ocenić, niestety nie jestem z Poznania.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 4
  • 0

Ping w cs:go w Poznaniu

@Banan9 @@@A o jakich liczbach mówimy?

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Ping w cs:go w Poznaniu

CS:GO teraz nie mam, grałem trochę z pół roku temu to na battle royale miałem 30-35 ms, w grach losowych (z losowo dobieranym teamem) też coś około 35 ms, a na polskich serwerach nie mam pojęcia, wiem tylko że sporo osób narzeka że zamiast np 5 ms mają 50 😄

 

Pomogłem tyle ile mogłem. Niestety nie jestem fanem CS:GO, pograłem jedynie ''sezonowo'' 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Ping w cs:go w Poznaniu


@danio0998napisał(-a)

Ale ja pytam o csgo

Z resztą te speedtesty mało moją wspólnego z pingiem w grach


@danio0998  masz rację, speedtest nie odzwierciedla pingu w grach. Jeszcze gorsze jest to, że operator nie musi gwarantować niskiego pingu, tylko prędkość i to w dodatku download.

Na przełomie ostatnich lat, widzę, że sytuacja się dość znacznie poprawiła. Przy mojej pierwszej neostradzie miałem ping na poziome 60 ms. Obecnie sieci komórkowe w mojej okolicy mają 35 ms. 

Podejrzewam, że do takich gier to ping nie powinien przekraczać 10 ms, a już na poziome 20 ms pewnie odczuwa się dyskomfort.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Ping w cs:go w Poznaniu

@danio0998  Tak czy tak Orange ma ciągłe problemy na stykach (epic games kilka dni temu ludziom nie chodził) więc gdy jakaś strona nie działa czy gra to nigdy nie wiesz czy to od nich czy Orange znów zawiodło. No i do tego NAT ograniczony. Jeśli nie masz alternatywy to wiadomo - bierz Orange, ale jeśli masz sensowną alternatywę to radziłbym Ci się poważnie zastanowić.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Ping w cs:go w Poznaniu


@danio0998napisał(-a)
Pokaż szczegóły
 

Dzień dobry

Czy ktoś mieszka w Poznaniu i kożysta z światłowodu  Orange. Sprawdzał ile ma średnio pingu na oficjalnych serwerach   CS:GO


Sprawdź sobie tutaj:

https://gameserverping.com/csgo