Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange światłowód do gier


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Orange światłowód do gier

Ja pisałem tak jak działało. Działało źle więc pisałem o tym necie źle. Wiele innych osób też. Są jednak osoby które nie narzekają, więc to loteria.

 

Że tak zapytam - gdzie chcesz mieć 10 pingu? ;>


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 15
  • 0

Orange światłowód do gier

Wiem że na tym światłowodzie pewnie 10 pingu to niemożliwe, ale chciałbym jak najbardziej 🤗


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 15
  • 0

Orange światłowód do gier

A gdzie chce mieć 10 pingu to pewnie zgaduję że na pewno nie na Orangu?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Orange światłowód do gier

Miałem na myśli jaka lokalizacja. Frankfurt? 😛 Nie da rady nawet z jakimś najlepszym netem w PL 😛 Ale do najbliższego miasta wojewódzkiego (pewnie Wrocław lub Poznań) jak najbardziej. Nawet poniżej 10. Stawiam na 5-7 😛

 

Ups zdublował mi się post, bo napisałem nowy zamiast edytować. Mój poprzedni post można usunąć.

// zrobione - moderator Bartłomiej


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 15
  • 0

Orange światłowód do gier

We frankfurcie na T-Mobile kiedyś miałem 12 pingu więc, można? Można, ale tmobile już nie chce mi dawać 12 pingu 😑, a poza tym da radę raczej, niektórzy mają po 0 pingu na światłowodach na niemieckich serwerach


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Orange światłowód do gier

12 pingu do Frankfurtu? To musiał być jakiś błąd w pomiarach 😛 Zwłaszcza że T-Mobile ma wyjście na świat w Warszawie a nawet stamtąd byłoby bardzo ciężko mieć tyle pingu, a sam mówiłeś że mieszkasz w Lubuskim więc należy dodać Twoją trasę do Wawy.

 

Już nie komentuję 0 pingu do niemieckich serwerów 😛 0 pingu to można mieć do kolegi 4 klatki w bloku dalej.

 

Musiał nastąpić jakiś poważny błąd w pomiarach.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 15
  • 0

Orange światłowód do gier

Znaczy, z tym 0 pingu chodziło mi że w pewnej grze da się osiągnąć, mój znajomy tyle osiąga ale tylko wtedy gdy jest w trybie dla jednej lub kilku osób, jeśli jest 100 osób to wtedy ma 30ms i spada mu co jakiś czas coraz niżej i niżej aż w końcu osiąga ping 0, ale tylko w tej grze chyba to możliwe 😉

 

A  jeśli chodzi o T-Mobile co ping 12 zdarzył się 2 razy, zwykle było to 15-20, nie był to błąd w pomiarach bo było czuć ten ping, chociaż jak w przypadku na górze o którym napisałem, może w tej grze po prostu tyle można wyciągnąć, mam nadzieję że dobrze to napisałem😐

 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Orange światłowód do gier

Więc ping był 30 a późniejsze anomalie to raczej błąd pomiarowy. Nie da się mieć nawet 10 pingu np z Warszawy do Frankfurtu, ponieważ połączenia nie są aż tak dobrze zrealizowane, poza tym zwykle to nie są kable idealnie po linii prostej. 14-15 jeszcze da radę, ale 10 nie ma szans. Jak dla mnie błąd pomiarowy, no ale to już musi potwierdzić ktoś kto w tym siedzi ''od środka'' 😉

 

A co do pingu to 30 nie da się raczej odczuć. 30 ms to taka liczba gdzie człowiek już nie zwraca na to uwagi. Gdybym w każdej grze miał 30 pingu to hoho, nigdzie bym nie czuł opóźnienia, nawet w PES, bijatykach i innych 😉

 

A jeśli mogę spytać - co to za gra?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 15
  • 0

Orange światłowód do gier

Gra to Fortnite.

Czyli jak wczoraj się dowiedziałem mam 50% szans na to że będzie ping dobry i na to że będzie zły, dobrze myślę?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Orange światłowód do gier

Podobno Orange ma dobre połączenia z serwerami Fortnite. Nawet jakiś czas temu organizowali jakiś turniej w tej gierce i każdy się chwalił że ma 25-30 pingu 😄

 

Ja grałem w Fortnite jakoś od marca do czerwca 2018, jeszcze jak miałem światłowód Orange. Wtedy było różnie, pingi po 40-70, czasem lagi albo cuda że typ strzelił 3 metry ode mnie a dostałem heada (co było wyraźnie widać na powtórce) 😄. Fortnite to jednak kompletnie nie moja bajka i po 3 miesiącach mnie całkowicie znużyła.

 

Teraz podobno jest ok jeśli chodzi o trasy Orange-Fortnite.