Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange światłowód do gier


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 15
  • 0

Orange światłowód do gier

Sensownej alternatywy raczej nigdy tu nie będzie albo w 2040 roku, więc zostaje pomarańczka 🙄


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Orange światłowód do gier

To ja jestem w niewiele lepszej sytuacji - mieszkam w mieście i to na fajnym osiedlu gdzie jest wszystko oprócz dobrego neta 🙂 No, chociaż położyli światłowody, tyle dobrego. Lokalny dostawca działa w innej części miasta i tam ludzie się cieszą świetnymi pingami...


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 15
  • 0

Orange światłowód do gier

Zazdroszczę 🙄


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Orange światłowód do gier

Ogólnie lokalizacja ok, ale nie odnośnie neta, a o tym przecież rozmawiamy. Jestem skazany albo na Orange które całkowicie olewa moje miasto/województwo i wciska najgorszy kicz na którym nie da się grać, albo na T-mobile który puszcza 60% ruchu przeładowanym stykiem w Holandii bo tak najtaniej no i potem kwiatki że w grze 50% lossa i skoki po 200 ms.

 

Szkoda gadać. Powodzenia z pomarańczą 😉


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 15
  • 0

Orange światłowód do gier

Skoro Orange taki średni to znowu się obawiam że będzie źle 🤣, ale dziękuję za gratki i życzę również


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Orange światłowód do gier

Orange to loteria. U jednych ok, u innych żenada. O to mi chodzi. Szkoda że tak nierówno traktują klientów. Każdy płaci przecież tyle samo za światłowód. To tak jakbyś kupił telefon a miał na nim np aparat 3mpx, a druga osoba kupiła identyczny model za identyczną cenę i by miała aparat 12mpx 🙂 Aż na usta rzuca się tekst pewnego gospodarza domu z serialu Pana Barei ''no i jak to teraz wygląda? Jak g**** w lesie, i ja się na to nie zgadzam'' 😄

 

Najlepiej jakbyś miał możliwość popytania ludzi z Twojego województwa czy są zadowoleni z Orange. Oczywiście mam na myśli graczy.

 

Pewnie znajdziesz na tym forum osoby które tworzą temat gdzie piszą o kiepskim pingu i lagach, a ktoś inny odpisze ''ale o czym gościu mówisz, u mnie działa dobrze, zobacz 40 pingu mam'' a nie zdaje sobie sprawy że mieszka w całkowicie innej części Polski niż autor wątku.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 15
  • 0

Orange światłowód do gier

Niestety nie mam za bardzo kogo popytać o Orange`a, moi znajomi "gracze" niestety nie raczej mają światłowodu Orange. Fajny jakby wypadło na mnie że ping będzie ok 😶.

Jeśli mógłbym wiedzieć i o ile są takie informacje, z jakiej części Polski jest najgorzej z Orangem?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Orange światłowód do gier

Ja jestem z łódzkiego a u mnie to była masakra, znajomi też narzekali, więc w łódzkim kiepsko. W Warszawie z tego co wiem jest elegancko. W innych rejonach - nie mam pojęcia. U Ciebie to faktycznie będzie loteria.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 15
  • 0

Orange światłowód do gier

Może będzie okej u mnie, jestem 600 km od frankfurtu a głównie z tamtymi serwerami się będę łączył, więc może  coś będzie dobrze, fajnie by było, już nie da się wytrzymać z T-Mobilem, a dobry internet od zawsze chciałem mieć ☹️


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Orange światłowód do gier

Akurat to że jesteś 600km od Frankfurtu to bez znaczenia bo najpewniej wyjście na świat będziesz miał w Poznaniu albo standardowo w Warszawie, ewentualnie przez Wrocław. Więc pakiety z Twojego domu będą musiały polecieć do Poznania i znów wrócić do Frankfurtu co zwiększy nieco ping o kilka ms. Stawiam jednak że na speedtestach itp do Frankfurtu będziesz miał 22-25 ms. W grach też coś koło tego, może dobije do 30 jeśli będzie szło przez Warszawę.

 

Ja aktualnie na T-mobile do Frankfurtu mam 22-23 ms. Tyle tylko że wyjście na świat mam w Warszawie, do której mam 6-7 ms.

xxxxc.png