Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange światłowód do gier


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 15
  • 0

Orange światłowód do gier

Czyli to chyba ostatnie pytanie z mojej strony, czy jest się czego bać biorąc światłowód od Orange?

Bardzo chciałbym niskie pingi, nie chce całe życie przesiedzieć na T-Mobilu który działa jak se chce, chociaż kiedyś na T-Mobilu osiągałem pingi 15 w grach.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Orange światłowód do gier

Z pingów w grach w Orange światłowód raczej nie będziesz zadowolony. Podaj jakieś serwery na jakich grasz to ci zrobię ping test i zobaczysz ze w t-mobilu możesz mieć lepsze pingi 🙂


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 15
  • 0

Orange światłowód do gier

Interesują mnie tylko serwery Frankfurt


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange światłowód do gier

Poczytaj forum - jest sporo wątków, szczególnie pewnego Pana który w nicku ma nazwę popularnego owocu. Głównie w centralnej Polsce są problemy. U każdego operatora bywają problemy. Ping w tego typu usługach nie jest gwarantowany. Ew polecam wybrać najtańszą ofertę i dokupić vpn - 10-15 zł miesięcznie robi różnicę w trasach. Ale niektórzy nie chcą zainwestować i wolą narzekać.

Z innej beczki: z jakiego operatora obecnie korzystasz i jakie parametry wyciągasz? Bo zwykle gdzie jest popc2 to nie ma alternatywy.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 15
  • 0

Orange światłowód do gier

Dziękuję bardzo za odpowiedzi 🙂

 

Jeśli chodzi o ofertę Orange, będę miał tylko do dyspozycji 100/10 a jeśli VPN mi pomoże z pingami to jak najbardziej, tylko nie wiem czy w niektórych grach to nie jest banowane, ale chyba nie powinno.

Ogólnie czytałem masę opinii i bym powiedział że 50 na 50, raz dobrze, raz źle, niektórzy piszą że małe pingi niektórzy że duże.

Korzystam z internetu T-Mobile 20Mb/s bez limitu(kiedyś bylo 22Mb/s downloadu i uploadu a teraz zwolnili no bo po co mają dawać dobre osiągi jakiemuś wieśniakowi) a jeśli chodzi o alternatywę jest miejski internet który jest tak żałosny jak osiągi internetu T-Mobile, chociaż bym powiedział że jeszcze gorszy, były na nim pingi nawet 90 a wyciskało prędkości w okolicach 4-5Mb/s

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange światłowód do gier

Obecnie nie oferuje już oferty handlowej 100/10. Obecnie najmniejszy wariant na świetle to 300/50.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 15
  • 0

Orange światłowód do gier

To jest bardzo dziwne, gdyż Orange na stronie UKE ma napisane że prędkość to do 100Mb/s, więc to jest bardzo dziwne...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange światłowód do gier

Bo to jest minimalna prędkość oferowana w projekcie POPC2. Handlowo nie jest sprzedawana dla nowych usług.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 15
  • 0

Orange światłowód do gier

Czyli rozumiem że zostaje mi tylko oferta 300/50, zgadza się?

I chciałbym wiedzieć w jaki sposób VPN pomoże mi z pingami, nakieruje trasy i o ile to by zmniejszyło ping?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange światłowód do gier

Będziesz mógł skorzystać z tego co Orange będzie oferował. Zwróć też uwagę że inni operatorzy niekiedy mają inne widełki.