Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ORANGE NEOSTRADA DO 10MB SKACZE PING POMOCY !

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 4
  • 0

ORANGE NEOSTRADA DO 10MB SKACZE PING POMOCY !

Witam.Przedstawie problem od poczatku. Mam problem z internetem ponieważ skacze mi ping odkad zostal odblokowany internet. INTERNET NEOSTRADY DO 10MB. Mam go kilka lat . dawniej chodzilo super bylo pobieranie okolo 400kb/s do 800. i ping był stabilny bylo to 60-80ms. tzn kiedys juz ten problem mialem przyjechali technicy nic nie zrobili zadzownilem jeszcze raz do orange i mowili ze sa bledy i naprawili telefonicznie.  A teraz nie bylem w polsce i internet zablokowany byl. Teraz Wrocilem internet odblokowali lecz z tym ze nie jest stabilny. co jakies 15 sekund Jest skok ms. Ns Ts3 Dawniej rozmawialem bylo okej a teraz co chwile kazdy mowi ze mnie scina. I w grach typu cs mi skacze ping i cofa a to wina komputera nie jest bo mam 600fps. Router bo odblokowaniu internetu zresetowalem przypadkiem i telefonicznie technik mi pomogl go ustawic bo byly inne liczby wpisane nie orange i nie dzialalo. i wpisalem 0 i 35 i dziala. no ale to jest porazka jak to chodzi. Dzwonilem juz z 5 razy i co chwile tylko wylaczyc router kaza  2 razy wyslani byli technicy mowia ze podlaczenie jest normalne i wgl w centrali wszystko okej. pokazuje im w cmd sie wpisuje np ping wp.pl i powinno byc stale 30-35 a jest 32 32 a za chwile 600ms. i oni mowia ze nie wiedza o co chodzi zeby tylko na speed test orange sprawdzac.Nie wiem jak naprawic ten problem moze ktos pomoze. bo juz 50zl wydzwonione do orange a ping dalej jest. Dawniej chodzilo okej tylko raz mialem taki przypadek i teraz znowu. skoro wpisuje w cmd wp.pl  i ping skacze to wina jest chyba dostawcy a nie z mojej strony tak ? Prosze o pomoc Bo tak sie nie da wytrzymać. komputer przeskanowany kilka razy wszysko usuniete nie mam pojecia co to moze być. Niżej widac na screnach skoki .xcxccvcvcvcv.jpgscreenSHU.jpgnnnnnn.jpgikiiiiii.jpgqwertyuiop123.jpgqwertyuiop.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

ORANGE NEOSTRADA DO 10MB SKACZE PING POMOCY !

Widać problem, ale po stronie LAN na drodze komputer - router. Ping do routera to z reguły jest rejon 1ms oczywiście jeśli wychodzi tylko ping.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15
Anonim

Nie dotyczy

ORANGE NEOSTRADA DO 10MB SKACZE PING POMOCY !

@bosmanx1999 do bezpłatnego kontaktu z BOK polecamy aplikację Mój Orange, co do Twojego problemu, to raczej tylko technicy Orange mogą pomóc. Jeśłi masz wszystko dobrze podłączone to........

Anonim

Nie dotyczy

ORANGE NEOSTRADA DO 10MB SKACZE PING POMOCY !

A ktoś podłączał pod linię miernik lub router który pokazuje rodzaj błędów, pewnie nie. Tak samo tyczy się komputera czy był podłączany inny, który na pewno dobrze działa.

Oczywiście zakładam, że połączenie jest kablowe.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 4
  • 0

ORANGE NEOSTRADA DO 10MB SKACZE PING POMOCY !

no tylko cos mi nie chce isc ten moj orange. wpisuje numer telefonu lub nr ewidencyjny a pisze ze nieprawidlowy 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 4
  • 0

ORANGE NEOSTRADA DO 10MB SKACZE PING POMOCY !

cos dzis sprawdzali urzadzeniem kabel bo dzis bylo 2. mowili zeby ich znowu nie wysylac bo oni nie moga tu nic pomóż tylko dzownic na infolinie i oni maja pomoz. wiec nwm do kogo sie juz zwracac


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 4
  • 0

ORANGE NEOSTRADA DO 10MB SKACZE PING POMOCY !

a może przez ten reset routera tak jest ? możliwe ? bo sie cofnelo do fabrycznych. router mam Tp linka . 

Anonim

Nie dotyczy

ORANGE NEOSTRADA DO 10MB SKACZE PING POMOCY !

@bosmanx1999 pewnie to jest przyczyną, reset modemu i przywrócenie fabrycznych ustawień. A poprawnie wpisałeś swój login i hasło w trakcie rejestracji?? Zadzwoń do BOK i tam Ci powinni pomóc.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 4
  • 0

ORANGE NEOSTRADA DO 10MB SKACZE PING POMOCY !

No dzwonilem oni mi kazali wpisac loginy i kod 0 35 no ale jakby bylo zle wpisane to net by nie dzialal. a on dziala przeciez tylko sa te skoki pingu. to jakby bylo zle przepisane to by nie dzialalo nic 

Anonim

Nie dotyczy

ORANGE NEOSTRADA DO 10MB SKACZE PING POMOCY !

To zadzwoń jeszcze raz i poproś o reset ustawień, powiedz co się dzieje i tyle. Ściągnij sobie aplikację Mój Orange i dzwoń za "darmo".

Anonim

Nie dotyczy

ORANGE NEOSTRADA DO 10MB SKACZE PING POMOCY !

Co to za tp-link? resetowanie i tak nic nie da