Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet PING


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Internet PING

Witam, mam od niecałego miesiąca problem z internetem.Ping wieczorem od około 20 do 23 jest w granicach 200-300 w dzień też tak jest czasami.Dzwoniłem na infolinie i potem technicy oddzwonili, że zrobili rekonfiguracje i nadal nic.To nie jest na pewno moja wina, ponieważ próbowałem wszystkiego i na wszystkich urządzeniach tak mam.Przed tem ping na speedtest był 40, a w grach i tak 100.Nie wiem o co w ogóle chodzi, ale gdyby nie to, że nie mam innego dostawcy to bym już dawno z tej ... neostrady zrezygnował.Co prawda mma nową umowe podpisaną od 10 do 20 mb i jest płacone, a wczoraj się dowiedziałem, że nie jest zatwierdzona, ponieważ nie mogą dać takiej prędkości na moich łączach to po co oni dają taką oferte i jest za to płacone jeżeli nie mogą gwarantować tego co w niej jest.Dla mnie te całe orange i neostrada jest śmieszne podejście do klienta jak i internet.Mam Livebox 2.0 

9 ODPOW. 9

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Internet PING

Spokojnie,najprawdopodobniej jest to wina operatora ale nie wiem też czy można to do końca tak nazwać bo chodzi o to że wieczorami ludzie mają czas i przeglądają internet i dlatego akurat wieczorami w tych godz. masz taki wysoki PING.Podobny temat był już niedawno poruszany jak co.Ja powiem tak też mam internet od Orange akurat mobilny nie neostrade ale też mniej więcej w tych godz.mam bardzo wysoki PING ale wiem że tak może być i nigdzie tego nie zgłaszam u każdego jednego operatora tak jest uwierz mi 🙂 Jak chcesz to możesz rw.reklamację napisać to może zmiejszą Ci trochę rachunek ale nie wiem czy chcesz się w to bawić...


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Internet PING

ten sam ping o tych samych godzinach, wątpie.Nie obchodzi mnie, że nawet jak by korzystali to mam taki ping, gram w Counter-Strike nie dla hooby tylko jestem zawodnikiem, przez ten ping nie mogę iść dalej, ponieważ mam ponad 100 pingu na różnych serwerach co uniemożliwia mi grę i nie mogę trenować z drużyną bo akurat wieczorami takie rzeczy się dzieją.To musi się szybko wyjaśnić i najlepiej jak by wróciło do poprzedniego stanu jak nie to gdzie indziej to wszystko skieruje zamiast na BOK.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Internet PING

W takim razie tak jak już wspominałem napisz do BOK. A ten PING to tylko w grze masz wysoki czy na innych stronach też? Na speed test sprawdzałeś?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Internet PING

Tak na speedtest sprawdzałem i tam zawsze 200-300 o tych godzinach.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Internet PING

No to czyli jest widocznie tak jak pisałem nic się raczej nie poradzi uwierz mi też to kiedyś przerabiałem,i nie da to nić że zmienisz operatora na innego,bo każdy "działa"tak samo.
Anonim

Nie dotyczy

Internet PING

http://www.speedtest.pl/   http://www.speedtest.net/pl/  z tych speedów można wkleić wyniki

Jak świeża umowa to był okres stabilizacji, skończył się i teraz dopiero można oceniać osiągalne parametry na linii.

 

250ms  np. do Punta Arenas i  prędkość marna w te rejony

 

 


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Internet PING


250ms  np. do Punta Arenas i  prędkość marna w te rejony

 

 


 

@Anonim a co jest dziwnego w takich wynikach do tego serwera?

Anonim

Nie dotyczy

Internet PING

Założyciel tematu napisał, że ma pingi 200-300ms. może jego neostrada czasami przebiega przez takie rejony bo tam ping jest właśnie taki o jakim napisał.

 

 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Internet PING

Witam. Skoro temat już taki został założony to ja również się tutaj musze wypowiedzieć,otóż identyczny problem występuje również u mnie,a dzieję się to również około miesiąca, przychodzi godzina 20 zaczyna się problem i tak do ok.23 jak nie dłużej,nie rozumiem jednej rzeczy ,mianowicie przez ostatnie kilkanaście miesięcy umowy (korzystam również z oferty internetu do 80mb/s) problemu nie było,nagle z dnia na dzień dodam,że po chyba jakiejś awarii kilka godzin nie było internetu problem zaczął się pojawiać tego właśnie dnia wieczorem,i tak jest do dnia dzisiejszego,nie rozumeim tutaj czegoś ,nagle są jakieś przeciążenia na lini i nic z tym nie da się zrobić ?,akurat w tych godzinach jest wiekszy ruch w sieci,a przed awarią niby nie było,mało kto korzystał z internetu o tej porze ,po prostu bajka 🙂 powstał jakiś problem i nikt tego nie ma zamiaru zrobic albo nie chce? tylko z jakiego powodu ?minimum 20mb/s a internet potrafi spaść nawet do niecałych 2mb/s ? dodam również,ze nie tylko ja mam ten problem znajomy w pracy również w ostatnim czasie zaczął narzekać o identycznej porze,i śmiem twierdzić ,ze wiele osób ma taki sam problem tylko nie wypowiedziała się na forum.tylko dzwonią i liczą na to,że technik przyjedzie i naprawi,otóż u mnie był już 3-krotnie z jego uslug jestem zadowolony ponieważ widze,że chce pomóc lecz rozkłada ręce,nawet sam dzwoni prywatnie  przez kilka kolejnych dnipytając czy problem nadal występuje....Coś tutaj się stało lecz nikt o tym głośno nie chce mówić...szkoda....