Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie mogę grać w gry online

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 1

Nie mogę grać w gry online

Internet jest dobry. Ale Nie mogę zalogować się do serwera, a jeśli zaszedłem na serw, to ping jest około tysięcy. To są we wszystkich grach. Router FUNBOX 3.0.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 1

Nie mogę grać w gry online

Wszystkim dziękuję, problem był w wifi adapterze, kupiłem nowy wszystko działa.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13
Anonim

Nie dotyczy

Nie mogę grać w gry online

Czy mógłbyś dokładniej opisać swój problem?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 1

Nie mogę grać w gry online

Przepraszam za mój polski, mogę sprobować napisać w języku angielskim. The Internet is working fine, but I can`t connect from the servers of any online game.


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Nie mogę grać w gry online

Hi @Dalm 😉 Do you have one computer or more connected to the network? Do the others have the same problem? Can you show on the screen if there is any error?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 1

Nie mogę grać w gry online

Jest podłaczony jeszcze notebook i para telefonów, notebook jest bardzo słaby i nie mogę sprawdzić podłaczanie. Na telefonach często hamuje internet i długo wyruszają foto\zawiadomienia. Proszę pisac w polskim, mnie tak lekkiej) Ale będzie pisac w angielskim, jeśli nie będę znać polskich słówek. W ogóle problem w tym, że internet jest, lecz przy podłaczaniu do serwera dowolnej gry on niby blokuje się. Albo wyrzuca z serwera, albo puszcza do gry, lecz ping powyżej 1000. Przy nieudanym podłaczaniu pisze w różnych grach: "Usuwany serwer przestał odpowiadać na zapytania", "Nieobecność łączenia", "Nie udało się podłaczy się do serwera". (Tłumaczenie błędów jest dosłowne z rosijskiego).


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 1

Nie mogę grać w gry online

Problem jest podobny do tego, że porty blokuje się, albo w routerze, albo w moim WI-FI odbiorniku, lecz dokładnie sprawdzić nie znam jak.

Anonim

Nie dotyczy

Nie mogę grać w gry online

Sprawdź ustawienia zapory sieciowej na swoim komputerze, bardzo prawdopodobne że to ona blokuje połączenie z konkretną aplikacją. 

 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 1

Nie mogę grać w gry online

Może być, ale na Ukrainie wszystko było OK. Sprawdziłem, wszystko w porządku, problem nie w tym((

Anonim

Nie dotyczy

Nie mogę grać w gry online

Powiedz o jakie dokładnie gry chodzi, postaram się zbadać sprawę nieco głębiej. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Nie mogę grać w gry online

@Dalmpodaj - jaką masz usługę, z jakiego medium korzystasz do połączenia się z routerem (kabel/wi-fi), w jakich grach występuje problem, jaki to jest problem i gdzie zlokalizowane są serwery, na które chcesz się zalogować.
Samo stwierdzenie "nie mogę grać w gry online" nie pozwoli nikomu na naprowadzenie Cię na znalezienie rozwiązania.
U mnie w domu jest 2 zapalonych graczy (i czasami trzeci 🙂 ) i nie mamy żadnego problemu z łączeniem się z jakimikolwiek serwerami różnych gier.