Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

NAT3 w PS4 przy aktywnym Orange VPN


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 17
  • 0

NAT3 w PS4 przy aktywnym Orange VPN

Cześć,


Właśnie aktywowałem sobie usługę Orange VPN przez mój Orange. W routerze (TP-link MR600) ustawiłem nowy profil pod VPN, niestety konsola nadal pokazuje mi NAT3. Czy coś robię źle? Screeny w załączneniu.


Pozdrawiam,
Paweł

 

vpn_mój orange.pngVPN_tplink.png

 

________________
* Wstawiłem grafikę dodaną jako załącznik – moderator Michał

10 ODPOW. 10

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2402
  • 9958
  • 85

NAT3 w PS4 przy aktywnym Orange VPN

Cześć @Pawel_P 

Przesyłam Ci linki do tematów które są na forum Nasz Orange dotyczą one Orange VPN i PS4:

1) Nat 3 na nat 2 - ps4 pro https://nasz.orange.pl/t5/Gry-online/Nat-3-na-nat-2-ps4-pro/td-p/249841

2) Nie mogę zmienić nat 3 na nat 2 na ps4 https://nasz.orange.pl/t5/Gry-online/Nie-mog%C4%99-zmieni%C4%87-nat-3-na-nat-2-na-ps4/td-p/210418

Zerknij do tych linków może coś Ci pomogą

Pozdrawiam 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2083
  • 11727
  • 52

NAT3 w PS4 przy aktywnym Orange VPN

@Pawel_P  Jeśli dla opcji [Typ NAT] wyświetlana jest informacja [Typ 3], oznacza to, że na konsoli PS3™ lub w urządzeniu sieciowym nie włączono obsługi funkcji UPnP.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 93
  • 0

NAT3 w PS4 przy aktywnym Orange VPN

Witam , mam problem z załozenie profilu tylko że w moim przypadku jest to statyczny IP . Powiesz mi proszę jak krok po kroku robiłeś ten profil ? Bo już mi ręce opadają że mi to nie działa . Pozdrawiam 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 17
  • 0

NAT3 w PS4 przy aktywnym Orange VPN

@IreneuszCD obyło się bez konieczności aktywowania UPnP. Pogrzebałem wczoraj jeszcze trochę w Profilach i okazuje się, że dla mojego routera musiałem wybrać parametry tak jak screenie poniżej. Teraz nawet bez włączonego UPnP w routerze w konsoli pojawia się w końcu NAT2.

Głównie chodziło o to, żeby Typ APN wybrać jako Static a nie Dynamic. Router: TP-link MR600, gyby ktoś miał podobny problem tutaj na forum.

VPN_tplink NAT2.png


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 93
  • 0

NAT3 w PS4 przy aktywnym Orange VPN

Powiesz mi krok po kroku jak robiłeś nowy profil ? Bo mi nie chce się łaczyc z internetem jak robię nowy profil pod VPN Static bądź też pod ipv4 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 17
  • 0

NAT3 w PS4 przy aktywnym Orange VPN

@KrystianG 

Screeny z mojego routera:

Archer MR600 - 01.png

 

Archer MR600 - 02.png

W moim przypadku po kliknęciu OK, ten nowowo utworzony profil staje się domyślnym i nic więcej nie musiałem robić.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 93
  • 0

NAT3 w PS4 przy aktywnym Orange VPN

Dzięki za odpowiedź , wszystko robię tak samo i u mnie nie działa ( tylko że podstawiam dane po statyczne IP albo ipv4 ) i nie działa . Może jakiś błąd fabryczny routera albo softu ...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22228
  • 183

NAT3 w PS4 przy aktywnym Orange VPN


@KrystianGnapisał(-a)

Dzięki za odpowiedź , wszystko robię tak samo i u mnie nie działa ( tylko że podstawiam dane po statyczne IP albo ipv4 ) i nie działa . Może jakiś błąd fabryczny routera albo softu ...


Zrzut? Tzn. pokaż zrzut ekranu.

 

PS. APN może się nazywać: "internetipv4", "vpn" albo "vpn.static.pl". Nie ma "ipv4".


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1723
  • 8422
  • 64

NAT3 w PS4 przy aktywnym Orange VPN

@KrystianG Zmieniłeś w międzyczasie typ usługi VPN czy dalej masz tę ze statycznym adresem? Wydaje mi się, że nie można konfigurować ustawień w oderwaniu od wybranej usługi. Przynajmniej ze strony https://www.orange.pl/view/vpn ani załączonego tam filmu nie wynika, że mając wykupiony static można skonfigurować dynamic.