Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

NAT - czy zakup Orange VPN zmieni mi NAT z 3 na 2?

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

NAT - czy zakup Orange VPN zmieni mi NAT z 3 na 2?

Witam, chciałem się zapytać, czy zakup Orange VPN pozwoli mi zmienić NAT 3 na NAT 2 ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

NAT - czy zakup Orange VPN zmieni mi NAT z 3 na 2?

@Szomti  jeśli modem LTE obsługuje NAT3 to nie zmieni na NAT2 automatycznie, nawet ręcznie tego się nie da w panelu administracyjnym zmienić, jedyne co można zrobić, to wyłączyć firewall w modemie, ale to średnio bezpieczne, Orange VPN powinien pomóc 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

NAT - czy zakup Orange VPN zmieni mi NAT z 3 na 2?

A jaką masz ofertę internetu mobilnego w Orange i jaki router (modem)?

Anonim

Nie dotyczy

NAT - czy zakup Orange VPN zmieni mi NAT z 3 na 2?


@Szomtinapisał(-a)

Witam, chciałem się zapytać, czy zakup Orange VPN pozwoli mi zmienić NAT 3 na NAT 2 ?


Zakup Orange VPN nie zmieni NAT 3 na NAT 2, technologia idzie to przodu i systemy zabezpieczeń, nowe modemy obsługują NAT 3, NAT 2 to już tylko stare modemy mają, ale jeśli chodzi o udostępnianie portów czy zdalny dostęp, NAT 3 nie blokuje tego, jak masz jakieś problemy to je opisz, dodaj zrzuty z konfiguracji modemu. Na miesiąc możesz zakupić Orange VPN, może problemy które masz znikną 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

NAT - czy zakup Orange VPN zmieni mi NAT z 3 na 2?

Ostatnio nie jest tak idealnie. Pojawiły się nowe oferty (głównie firmowe) gdzie włączenie VPN nie zawsze automatycznie zmienia NAT. Druga kwestia, że niektóre Airboxy mają problem z obsługą NATa przez brandowany soft Orange.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

NAT - czy zakup Orange VPN zmieni mi NAT z 3 na 2?

Włączyłem tą usługę i sprawdzimy, czy to coś pomoże. Miejmy nadzieję, że zmieni się to automatycznie, w razie braku postępu, postaram się znaleźć inny sposób.

Anonim

Nie dotyczy

NAT - czy zakup Orange VPN zmieni mi NAT z 3 na 2?

@Szomti  jeśli modem LTE obsługuje NAT3 to nie zmieni na NAT2 automatycznie, nawet ręcznie tego się nie da w panelu administracyjnym zmienić, jedyne co można zrobić, to wyłączyć firewall w modemie, ale to średnio bezpieczne, Orange VPN powinien pomóc 😉