Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

MTU 1260 konsola xbox one


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 8
  • 0

MTU 1260 konsola xbox one

Jeszcze 2 tygodnie temu było ok,mtu 1460 z vpn.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

MTU 1260 konsola xbox one

A masz konsole podłączona kablem? Czy wifi?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 8
  • 0

MTU 1260 konsola xbox one

Kabel.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

MTU 1260 konsola xbox one

@adi2015x1 

tak dla testu możesz sprawdzić czy jak wymusisz na routerze połączenie 3G zamiast LTE wielkość MTU będzie taka sama...problem z wielkością MTU w usłudze vpn na LTE Orange już dawno występował 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

MTU 1260 konsola xbox one

@adi2015x1 

Obawiam się, że raczej będziesz musiał zmienić operatora, wcześniej mogło to działać ale problem z wielkością MTU w usłudze vpn w Orange jest znany, jesteś pewien że nie zmienił się BTS do którego się podłączasz? może przestawiłeś router w inne miejsce i łapie inny BTS, który zmniejsza MTU.

Usługa Xbox LIVE wymaga współczynnika MTU o wartości przynajmniej 1364


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 8
  • 0

MTU 1260 konsola xbox one

Witam.Trochę. mnie tu nie bylo ale to nie znaczy że nie walczylem😊Oto ostatni sms od mojego niebawem bylego usługodawcy:Potwierdzamy pozytywne rozpatrzenie reklamacji nrxxxx.Przyznaliśmy bonifikatę w wysokośći15%.Nasza sieć jest zakłucana przez nieprawidłowo działające urządzenie radiowe.Zapewniamy że dokladamy wszelkich staran aby odnaleźć źródło zakłóceń i zmusić jego właściciela do wylączenia.Przepraszamy za utrudnienia.Ponad 4mies walki o to by moja usluga działała tak jak 6 lat temu przy zawarciu umowy,nic więcej nie chcialem.W kwietniu koniec umowy i bay bay orange.Dziękuję wszystkim i pozdrawiam.